SMEG BCC01RDMEU

Kód: SMEG-BCC01RDMEU
Neohodnotené
Značka: SMEG
ZADARMOZADARMO
vyr 7796 BCC01RDMEU
€639
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Kompaktný, ľahký a vysoko skladný kávovar, prevedenie matná červená farba. Súčasťou je mlynček s nerezovými kónickými kameňmi s možnosťou nastavenia hrubosti / jemnosti mletia, násypný kontajner na 150g kávových zŕn. Vyberateľná nádržka na vodu 1,4 litra, tlak 19 bar, ohrev vody termoblokom. Pripraví 7 druhov kávy od ristretta cez esspresso po Americano. Variabilná odkvapkávacia mriežka pre hrnčeky od výšky 9 až do 18,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatický kávovar Smeg na espresso BCC01 – čierna káva tak, ako ju máte radi, každý deň

Automatický kávovar Smeg s integrovaným mlynčekom na pražené kávové zrná. Ranní espresso, ristretto či americano vám pripraví pod tlakom 19 barov."
Ľahký, kompaktný kávovar vám vďaka precíznemu prevedeniu, svojej absolútnej spoľahlivosti a v neposlednej rade aj čistému, modernému designu dokáže spríjemniť každú chvíľku, ktorú s ním strávite.
Chuť a vôňa čerstvo pripraveného espressa, americana alebo ristretta vám dodá povzbudenie do nového dňa, spríjemní každé stretnutie milovníkov čerstvo pripravenej kávy. 

Prečo si kúpiť automatický kávovar Smeg BCC01

Príprava kávy pod stabilným tlakom 19 barov, kónicke nerezové mlecie kamene a príkon 1350 W  sú samé o sebe dostatočnou zárukou pre kvalitnú čerstvú kávu. Pridajte výškovo variabilnú odkvapkávaciu mriežku (možno ju veľmi jednoducho vybrať), umožňujúcu pripraviť si nápoj bez problémov ako vo veľmi malom tak aj vo vysokom hrnčeku, zásobník na 150 g čerstvo upraženej kávy a ľahko vyberateľnou, ľahučkou nádržku na 1 400 ml vody s držadlom, a máte prístroj, ktorý vám umožní vychutnať si kávu ako od profesionálneho baristu. Navyše máte istotu, že kávovar Smeg bude nielen trvalou ozdobou vašej kuchyne, ale vám a vašim hosťom poslúži do roztrhania tela. Skrátka ako SMEG. Pre všetkých, ktorí milujú pekné veci a majú svoj štýl.

 
Chcete mať ešte lahodnejšiu kávu a tiež predlžiť svojmu prístroju život? Pozrite sa na filtračné systémy Brita, ktoré znižujú tvrdosť vody, tým zamedzujú usádzanie vodného kameňa a tiež zlepšujú jej chuť. 
 

 

rogramy a funkcie

Automatický kávovar Smeg BCC01 má 8 funkcií, 7 na prípravu rôznych druhov kávy, 1 pre horúcu vodu. Pre ich podrobný popis sa pozrite do priloženej užívateľskej príručky pre tento typ kávovaru.
 

Technické špecifikácie:

  • Príkon: 1350 W
  • Napätie: 220-240 V
  • Frekvencia: 50/60 Hz
  • Tlak: 19 bar
  • Nahrievanie vody: termoblok
  • Hmotnosť: 5 kg
  • Telo: farebný plast a brúsený leštený hliník
  • Odtoková mriežka: brúsený leštenýnhliník
  • Rozmery v x š x h: 336 x 180 x 433 mm
  • Dĺžka prívodného kábla: 1 m