Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

O nás

Ako sa rodí nápad ?

 

Jedného dňa som dostal od bratranca z Holandska správu: “chcem vymeniť kávovar,  ty sa v tom vyznáš, poraď mi”

Za bežných okolností  sa mi v hlave objavuje odpoveď typu: “vypli ti internet, kamarát?” Lenže vtedy to nebol žiadny amatér, môj bratranec je CEO programátorskej  firmy, bol jedným z prvných, kto pochopil výhody block chainu a život ho náramne baví. Po hodinovom telefonáte  som pochopil, že:

  1. Internet je iba slabá pomôcka, väčšina “testov kávovarov” sú len zaplatené reklamné PR-články
  2. Zákazník často ani nevie , čo vlastne chce. Typov kávovarov je veľa a spôsobov prípravy kávy tiež
  3. “Odborný poradca” v obchode “Všelijaké XY Elektro” sa v kávovaroch vyzná rovnako biedne ako v práčkach, ladničkách a ďalších stovkách položkách v regáloch
  4. A hlavne – akú kávu dostanem z kávovaru ? dizajn ktorého sa tak úžasne hodí do mojej kuchyne…?

 

 

Pocit nespokojnosti  v mojej hlave získal nový angažmán – “manager” Domu Kávy – miesta, kde návštevník  uvidí na vlastné oči a vyskúša si svojho vytúženého najlepšieho kamaráta  do svojej domácnosti alebo officu – kávovar, ktorý si zákaznik vyberie SÁM!

K čomu inak  “naše” 18ročné putovanie nášho  tímu vo svete kávy? Sklad plný kávovarov, mlynčekov,  kávy a čajov, baristických potrieb a užitočných  kaviarenskych pomôcok?  Tisíce degustačných  káv a desiatky  tisíc kilometrov precestovaných od výstavy k výstave, od výrobcovi  k vyrobcovi?  Štyri roky budovania firemného hniezda?

bilboard_print

 

Vitajte  v Dome Kávy

Logistická 6, Trnava

 

A šálka kávy sa už pripravuje…