O nás

Od jednoduchej otázky k voňavému biznisu

 

Jedného dňa som dostal od bratranca z Holandska správu: “Chcem vymeniť kávovar, ty sa v tom vyznáš, poradíš mi?”

Za bežných okolností by som sa ho spýtal: “Kamarát, vypli ti internet?” Lenže môj bratranec nie je žiaden amatér. Je CEO programátorskej firmy, bol medzi prvými čo pochopili výhody block chainu a navyše život ho náramne baví. 

Po hodinovom telefonáte som si uvedomil, že:

  • Ak si chcete dopriať úžasnú chuť čerstvo pripravenej kávy, internet je veľmi slabá pomôcka pri hľadaní správneho kávovaru. Nemôžete sa spoľahnúť ani na ich “testy kvality”, pretože väčšinou ide len o zaplatené reklamné PR články.

  • Zákazník častokrát ani nevie, čo vlastne chce. Typov kávovarov je neúrekom a o spôsobe prípravy kávy ani nehovorím.

  • V bežných elektro predajniach, kde je množstvo práčok, chladničiek, televízorov a stovka ďalšieho tovaru v regáloch, “Odborný poradca” vám s výberom správneho kávovaru veľmi nepomôže, lebo sa na ne nešpecializuje.

  • Akú kávu dostanem z kávovaru? Pretože nie je káva ako káva. Ako bude kávovar vyzerať? Hodí sa do mojej kuchyne?

A tak sa v mojej hlave zrodila myšlienka pre Dom kávy - miesto, kde návštevník svojho vytúženého najlepšieho kamaráta nielen uvidí, ale ho najprv vyskúša. Až potom si ho odvezie k sebe domov alebo do officu. Kávovar si zákazník vyberie SÁM!

 

Jednoduchá otázka,ktorá: 

  • naštartovala 18 ročné putovanie nášho tímu vo svete kávy
  • dopriala nám zažiť tisíce degustačných káv, precestovať desiatky tisíc kilometrov od výstavy k výstave, od výrobcu k výrobcovi, 
  • posunula prvotnú myšlienku až ku realizácii, vďaka tomu sa naši zákazníci tešia z úžasnej a výnimočnej chuti káva a čajov, kávovarov, mlynčekov, baristických potrieb a užitočných kaviarenskych pomôcok,
  • pomohla vytvoriť firemné hniezdo po štyroch rokoch budovania.

 

A šálka kávy sa už pre vás pripravuje…

 

bilboard_print

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie