Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

Domáce pákové kávovary

 

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

 • vyr 1091Gaggia Classic cierna Kód: 473
  Gaggia Classic black
  Skladom Značka: Gaggia

  Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v čierno-striebornom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie, keďže vyrobí maximálne 25 porcií espressa denne. Plná chuť espressa Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti.

  €439
 • vyr 1090Gaggia Classic cervena Kód: 467
  Gaggia Classic red
  Skladom Značka: Gaggia

  Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v červenom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy.bJe ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie, keďže vyrobí maximálne 25 porcií espressa denne. Plná chuť espressa Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti.

  €439
 • vyr 921ranciliosilvia2020 Kód: 479
  Rancilio Silvia
  Skladom

  Po dlhé roky je model Silvia,  pravdepodobne celosvetovo najpredávanejší  poloprofesionálny pákovy kávovar. Pomaly sa dostáva do kategórie retro, avšak podľa parametrov cena/kvalita by ste tažko hľadali lepšiu alternatívu.

  Espresso pákový kávovar Rancilio Silvia NEW je jeden z najkvalitnejších a najlepšie predávaných kávovarov vo svojej triede. Pokiaľ si chcete vychutnať dúšok lahodnej kávy, ktorá dosahuje kvalitu produktu pripraveného profesionálnym kávovarom ako v kaviarňach, je Silvia NEW tá najlepšia voľba. V kávovare je spojená jednoduchá elegancia s tradičnou technológiou prípravy kávy.

  Silvia obsahuje mosadzný portafilter, profesionálnu pákovú hlavu. Profesionálny a dostatočne veľký boiler umožňuje vytvoriť paru, ktorá je neporovnateľne lepšia ako u iných kávovarov porovnateľných parametrov. Dlhodobú životnosť zabezpečuje telo kávovaru vyrobené z nerezovej ocele.

   

  €599
 • laspe Kód: 728
  Delonghi LaSpecialista
  Skladom Značka: Delonghi

  Doveďte svoju kávu k dokonalosti. Tým jediným krokom, ktorý vám predtým chýbal, bolo dokonale presné množstvo kávy. To vám teraz skontroluje technológia Sensor Grinding, ktorou sa môže pýšiť pákový kávovar so zabudovaným mlynčekom De´longhi EC9335.M La Specialista. Hneď po prvom dúšku sa do kávovaru absolútne zamilujete a už nebudete chcieť piť kávu nikde inde.

  €799
 • Elba Mini Lux front 3 4 Kód: 1043
  969.coffe kávovar ELBA Mini Lux
  Skladom Značka: 969.coffe

  Designový taliansky kávovar, s ktorým očaríte každú návštevu. Moderné prevedenie kombinujúce nerez a drevené prvky sa hodí do každej domácnosti. Taktiež je vhodný ako praktický doplnok do Vašej kancelárie.

   

  €990
 • top Kód: 1046
  969.coffe kávovar ELBA Mini Top All Black
  Skladom Značka: 969.coffe

  Designový taliansky kávovar, s ktorým očaríte každú návštevu. Moderné prevedenie v elegantnej čierno matnej farbe kombinujúce nerez a drevené prvky sa hodí do každej domácnosti. Taktiež je vhodný ako praktický doplnok do Vašej kancelárie.

  €1 090
 • carola pid principale Kód: 710
  KÁVOVAR PÁKOVÝ QUICK MILL CAROLA PID
  Skladom

  Designový pákový kávovar QUICK MILL Carola mod. 0960. Krivky faemacke hlavy F 61 ako krivky blatníka Jaguar E-Type rovnakého ročníka. Nie je nič dokonalejšieho.

  €1 099
 • ElbaIV V02 Inox front 3 4 down Kód: 1037
  969.coffe kávovar ELBAIV-V02
  Skladom Značka: 969.coffe

  Designový taliansky kávovar, s ktorým očaríte každú návštevu. Moderné prevedenie kombinujúce nerez a drevené prvky sa hodí do každej domácnosti. Taktiež je vhodný ako praktický doplnok do Vašej kancelárie.

   

  €1 190
 • ElbaIV V02 All Black front 3 4 down (1) Kód: 1040
  969.coffe kávovar ELBAIV-V03 All Black
  Skladom Značka: 969.coffe

  Designový taliansky kávovar, s ktorým očaríte každú návštevu. Moderné prevedenie  v elegantnej čierno matnej farbe kombinujúce nerez a drevené prvky sa hodí do každej domácnosti. Taktiež je vhodný ako praktický doplnok do Vašej kancelárie.

  €1 390

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom