Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

Domáce pákové kávovary

 

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

 • 81kNXW+J5uL. AC SL1500 Kód: 1325
  Lelit čistiaca súprava PLA9101
  Na objednávku Značka: Lelit

  Iba správne čistenie stroja zabezpečí požadovaný výsledok v podobe kvalitnej kávy  S čistiacou súpravou LELIT získate všetko potrebné na údržbu kávovaru.

  Obsah: utierka z mikrovlákien, drevená kefka, čierna kefka na čistenie hlavy kávovaru.

  €24,90
 • Gaggia New Classic Silver Steel Kód: 1424
  Gaggia New Classic Silver
  Skladom Značka: Gaggia

  Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v striebornom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie. Čerpadlo pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote maximálne 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti.

  €372,90
 • vyr 1091Gaggia Classic cierna Kód: 473
  Gaggia New Classic Black
  Skladom Značka: Gaggia

  Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v čierno-striebornom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie. Čerpadlo pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote maximálne 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti.

  €374,90
 • Img prodotto 3 Gaggia 3 4 blu Kód: 999
  Gaggia New Classic Blue
  Skladom Značka: Gaggia

  Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v červenom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre domácnosti či malé kancelárie. Čerpadlo pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote  max. 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti.

  €374,90
 • vyr 1090Gaggia Classic cervena Kód: 467
  Gaggia New Classic Red
  Skladom Značka: Gaggia

  Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v červenom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy.Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie. Čerpadlo pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote maximálne 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti.

  €374,90
 • Img prodotto 2 Gaggia 3 4 bianco Kód: 1421
  Gaggia New Classic White
  Skladom Značka: Gaggia

  Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v bielom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie. Čerpadlo pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote maximálne 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti.

  €374,90
 • aaaaaaaa Kód: 1340
  Lelit Anna PL41EM
  Na objednávku Značka: Lelit

  Najjednoduchší kávovar pre domáceho baristu.  Anna je skupina espresso kávovarov pre tých, ktorí sa prípravou kávy pomaly blížia k statusu profesionálov. Už pri prvom vyskúšaní budete ohromení, keď uvidíte, aké ľahké je pripraviť výnimočné espresso. S parnou tryskou urobíte fantastické cappuccino a budete tiež môcť použiť horúcu vodu pre vaše americano alebo čaje. Ideálne pre kávovar do rodiny alebo pre tých, ktorí pijú espresso s mierou!

  €395
 • 5628ef9817e48 Kód: 1241
  Lelit Glenda PL41Plus
  Skladom Značka: Lelit

  Štýlový kávovar LELIT v  nerezovom prevedení. Kvalitný bojler posúva tento model na profesionálnu úroveň, zabezpečuje správnu teplotu kávovaru na prípravu kvalitného espressa a taktiež chutného cappuccina. Ideálny do domácnosti aj pre náročných kávičkárov.

  €557
 • vyr 921ranciliosilvia2020 Kód: 479
  Rancilio Silvia
  Skladom Značka: Rancilio

  Po dlhé roky je model Silvia,  pravdepodobne celosvetovo najpredávanejší  poloprofesionálny pákovy kávovar. Pomaly sa dostáva do kategórie retro, avšak podľa parametrov cena/kvalita by ste tažko hľadali lepšiu alternatívu.

  Espresso pákový kávovar Rancilio Silvia NEW je jeden z najkvalitnejších a najlepšie predávaných kávovarov vo svojej triede. Pokiaľ si chcete vychutnať dúšok lahodnej kávy, ktorá dosahuje kvalitu produktu pripraveného profesionálnym kávovarom ako v kaviarňach, je Silvia NEW tá najlepšia voľba. V kávovare je spojená jednoduchá elegancia s tradičnou technológiou prípravy kávy.

  Silvia obsahuje mosadzný portafilter, profesionálnu pákovú hlavu. Profesionálny a dostatočne veľký boiler umožňuje vytvoriť paru, ktorá je neporovnateľne lepšia ako u iných kávovarov porovnateľných parametrov. Dlhodobú životnosť zabezpečuje telo kávovaru vyrobené z nerezovej ocele.

   

  €599
 • ascaso dream babyblue 838 Kód: 1289
  Ascaso Dream Zero Babyblue
  Skladom Značka: Ascaso

  Domáci pákový kávovar od španielskeho výrobcu Ascaso. Vhodný do domácností alebo menšej kancelárie.

  €679
 • ascaso dream zero versatile matt black 1438 Kód: 1301
  Ascaso Dream Zero Versatile Matt Black
  Na objednávku Značka: Ascaso

  Domáci pákový kávovar od španielskeho výrobcu Ascaso. Vhodný do domácností alebo menšej kancelárie. 

  €679
 • laspe Kód: 728
  Delonghi EC9335.M
  Skladom Značka: Delonghi

  Doveďte svoju kávu k dokonalosti. Tým jediným krokom, ktorý vám predtým chýbal, bolo dokonale presné množstvo kávy. To vám teraz skontroluje technológia Sensor Grinding, ktorou sa môže pýšiť pákový kávovar so zabudovaným mlynčekom Delonghi EC9335.M La Specialista. Hneď po prvom dúšku sa do kávovaru absolútne zamilujete a už nebudete chcieť piť kávu nikde inde.

  €765
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom