Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

Kalerm

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • Kalerm Chladič K180 Kód: 902
  Kalerm Chladič K180
  Skladom Značka: Kalerm

  Klasický chladič mlieka, ktorý poskytuje ekonomický spôsob, ako udržať vaše mlieko chladné a čerstvé. Chladiaci priamy systém s ventilátorom. Kompaktná veľkosť s vnútornou kapacitou 2 l mlieka v krabičke.Špeciálny otvor, ľahko pripojiteľná hadička na mlieko
  €58,80
 • chlad Kód: 903
  Kalerm Chladič K300s
  Skladom Značka: Kalerm

  Elegantný Kalerm chladič s veľkým objemom na chladenie mlieka. Čierne prevedenie s digitálnym displejom.
  €300
 • KLM2601 Doprava zadarmo Kód: 71
  Kávovar Kalerm KLM2601
  Skladom Značka: Kalerm

  S kávovarom KALERM pripravíte ľahko a rýchlo všetky obľúbené kávové nápoje. Pri jeho vývoji sme využili skúseností profesionálnych baristov. Milovníci mliečnych špecialít ocenia inteligentní systém prípravy Cappuccina a LatteMacchciata, kedy kávovar vie automaticky prepnúť z prípravy teplého mlieka na jemnú mliečnu mikropenu. Budete tiež milo prekvapený dokonalým espressom s plnou chuťou a bohatou penou.

   

  €899
 • K90capp Doprava zadarmo Kód: 62
  Kávovar Kalerm K90L
  Skladom Značka: Kalerm

  S kávovarom KALERM pripravíte ľahko a rýchlo všetky obľúbené kávové nápoje.  Zlatá stredná cesta medzi automatickými kávovarmi.

  €1 899
 • ObrazokK95L1400 Doprava zadarmo Kód: 68
  Kávovar Kalerm K95L
  Skladom Značka: Kalerm

  Najvyššia rada automatických kávovarov KALERM. Spĺňa všetky atribúty "profi" automatického kávovaru. Pri jeho vývoji sme využili skúseností profesionálnych baristov. Milovníci mliečnych špecialít ocenia inteligentní systém prípravy Cappuccina a Latte Macchciata, kedy kávovar vie automaticky prepnúť z prípravy teplého mlieka na jemnú mliečnu mikropenu. Budete tiež milo prekvapený dokonalým espressom s plnou chuťou a bohatou penou.

   

   

  €2 099

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom