Lelit MaraX PL62X V2

Kód: 2285
Novinka Tip Balík čerstvo upraženej kávy ako darček
Neohodnotené
Značka: Lelit
€1 259
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2022

Najkompaktnejší kávovar s hlavou E61 s nerezovým bojlerom. Nová verzia MaraX V2 s vynoveným softvérom a dizajnovým logom. Systém udržuje stálu teplotu, čím eliminuje dlhé čakanie medzi každou kávou a zabraňuje prehrievaniu.  Nový OPV systém (nepúšťa vodu do odpadovej nádoby, ale späť do vodnej nádrže)

Detailné informácie

Podrobný popis

Tiché čerpadlo 

MaraX je extrémne tichý vďaka tichému čerpadlu a je navrhnutý tak, aby z každého druhu kávy vyťažil to najlepšie v každej fáze prípravy kávy.

Eco-úsporný

Systém úspory energie znižuje tlak v kotli po období nečinnosti. Po zapnutí sa stroj zahreje  behom 24 minút.

Samozrejmosťou je PID regulácia tepoloty  - založená na nastavení prepínačov / regulátorov, sú tu dva prepínače (priorita a intenzita). Vypínače sú na prvý pohľad skryté za nádobou na odpad. Fungujú nasledovne.

1. prepínač priority (2 polohy)

0 = priorita je para
I = priorita je espresso
Podľa toho, akú prioritu zvolím, kávovar ovláda ohrev. Ak je prioritou para, ohrev prebieha na základe nastavenej teploty v bojleri. Ak je prioritou espresso, ohrev prebieha na základe nastavenia teploty vo výmenníku, teda podľa teplotnej požiadavky na prípravu kávy. Intenzitu / teplotu ohrevu môžem zvoliť pomocou druhého spínača.

2. spínač - intenzita (3 polohy)

prioritou je para
0 = 120 °C (1 bar)
I = 123 °C (1,2 bar)
II = 126 °C (1,5 bar)
prioritou je espresso
0 = 91 - 92 °C
I = 93 - 94 °C
II = 95 - 96 °C

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie