Káva

Objavte rôzne chute kávy prostredníctvom ponuky našich značiek káv Musetti, Mistero, Bonomi a BigBean od zrnkovej po mletú kávu až po porciovanú kávu značiek Nespresso, Dolce Gusto a E.S.E pody.

47 položiek celkom
Brazil p
Tip
€9,90

Káva BigBean Brazil Santos je odrodová výberová arabika pražená s citom s výrazným chuťový profilom po čokoláde, čerešniach, malinách a víne. 

Kód: BIG-03
Colombia p
Tip
€9,90

Zrnková káva BigBean Colombia Supremo Excelso je 100% odrodová arabika s chuťovým profilom mliečnej čokolády, citrusových kvetov a orieškov. 

Kód: BIG-04
Cuba p
Tip
€9,90

BigBean Cuba Serrano Lavado je zrnková káva pražená z výberových zŕn arabiky. Chuťový profil je výrazný po tabaku a horkom kakau. 

Kód: BIG-07
cuba 500g
€16,90

BigBean Cuba Serrano Lavado je zrnková káva pražená z výberových zŕn arabiky. Chuťový profil je výrazný po tabaku a horkom kakau.   

Kód: BIG-015
Ethiopia p
Tip
€9,90

Zrnková káva BigBean Ethiopia Guji Bio je odrodová výberová arabika pražená s citom a chuťovým profilom po červenom pomaranči, majoráne a mandliach.  

Kód: BIG-02
Kenya p
Tip
€9,90

Chuťový profil 100% výberov arabiky BigBean Kenyaa AA Mount Selection po dôkladnom pražení chutí po kandizovanom cukre, citróne a višniach. 

Kód: BIG-05
Mexico p
Tip
€9,90

Bezkofeinová zrnková káva BigBean Mexico decaf pražená zo 100% arabiky chuťovým profilom pripomína pomarančový kvet, vanilku a horké kakao.

Kód: BIG-01
Papua new guinea p
Tip
€9,90

Chuťový profil zrnkovej 100% odrodovej arabiky kávy BigBean pripomína orientálne korenie, červené víno a mandle.  

Kód: BIG-06
Tanzania p
Tip
€9,90

Zrnková káva BigBean Tanzania je odrodová arabika pražená s citom pre dosiahnutie chuťového profilu po sladkej vanilke, koreniu a horkom kakau.  

Kód: BIG-08
render centenario
€28,90

Bonomi Centenario 70% arabica, 30% robusta. Talianská kávová zmes Caffé Bonomi Centenario sa vyznačuje vyváženou chuťou s tónmi tmavej čokolády. Kávové zrná pochádzajú z...

Kód: BON-001
zrnkova kava mistero f1
€16,90

Exkluzívna kávová zmes Mistero F1 je z 80% zložená z tých najlepších Arabik z Brazílie a Ethiopie s 20% prídavkom indickej Robusty. Budete okúzlení harmonickou a plnou chuťou...

Kód: MIS03
armonico
€6,90

18 kompostovateľných podov zmesy s intenzívnou a vyváženou chuťou v 44 mm filtračnom papieri. Bohaté telo a skvelá krémovosť, ktoré na podnebí vytvárajú dlhotrvajúcu a plnú...

Kód: MUS-025231
Hore
Ďalšie produkty

Kávový svet tvorí množstvo vôní a chutí. Objavte na našom e-shope vzácne zmesi, z ktorých každá má svoj vlastný charakter, aby uspokojila chute každého gurmána. Nie je nič lepšie, ako vychutnať si dobrú kávu doma, v práci či kaviarni: ranný budíček, rituál po jedle alebo príjemná popoludňajšia prestávka.