Automatický kávovar SAECO NEW Royal Black

Kód: SAE-9J0040
Neohodnotené
Značka: Saeco
€599
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Profesionálny automatický kávovar kompaktných rozmerov s elegantným dizajnom a grafickým displejom vhodný pre všetky menšie kancelárske, Horeca prevádzky a domácnosti. Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou a vysokou kapacitou zásobníkov. Pripravuje perfektné espresso, lungo a americano zo zrnkovej kávy. Oceľové kónické mlecie kamene. Výškovo nastaviteľný dávkovač. Špičková elektronika vopred navrhnutá pre pripojenie Bluetooth

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento model je vytvorený pre milovníkov čiernej kávy. Espresso, čiernu kávu, americano z čerstvo pomletých zŕn pripravíte jedným dotykom. Nastaviteľná hrúbka mletia, intenzita, teplota a veľkosť nápoja umožňujú pripraviť kávu presne podľa Vašej chuti. Vďaka samostatnej tryske na horúcu vodu si dokážete pripraviť aj čaj.

STVORENÝ PRE OFFICE

Rad Saeco Royal je vhodný pre menšie kancelárie, čomu je prispôsobená vnútorná kapacita - nádržka na vodu s kapacitou 2,5l, nádoba na kávové zrná - 600g, nádoba na kávový odpad pojme 18 porcií kávy. Kávu si tak môžete vychutnať bez častého dopĺňania a vyprázdňovania.

Moderný dizajn robí z tohto stroja štýlový kávovar, ktorý dokonalo zapadne do každého priestoru - od toho najelegantnejšieho až po najneformálnejšie.

Jednoduchá údržba s integrovanými programami pre automatické preplachovanie, odvápnenie a čistenie a odnímateľnou sparovacou jednotkou zaisťuje dokonalú hygienu vo vnútri kávovaru.

Parametre

Tlak  

15 Barov

Napätie

230V
1400W

Materiál

Termoplast

Kapacita vodnej nádržky

2,5 l

Rozmery

280x398x460 mm

Hmotnosť 

10 kg

Dĺžka napájacieho kábla 

1,2 m

Úrovne mletia

7

Úrovne intenzity kávy

6
   
Typy nápojov  
   
espresso  dvojité espresso
espresso lungo  dvojité espresso lungo
americano  horúca voda 
 
 

 

Hlas Coffee Masters

Pokus vrátiť sa k Royalu zo starej doby bez elektroniky a bez kazítiek sa konečne podaril.  Kancelária s 20-imi ľuďmi má svojho favorita.