Zákazkové praženie kávy

Ste podnikateľ, firma, združenie alebo organizácia a chceli by ste potešiť svojich partnerov zaujímavým darčekom. Alebo si chcete dať upražiť svoju vlastnú kávu, odrodovú arabiku alebo namiešať blend? 

Využite naše služby individuálneho praženia zelenej kávy. Môžete si vybrať zo základných druhov kávových zŕn: Brazília Santos, Colombia, Tanziania a Papua New Quinea. 

Ako na to? 

Minimálny odber pre praženie je 10 kg. Cena za praženie bez suroviny je 4,8 EUR s DPH za 1 kg.  Do svojej objednávky v poznámke uvediete či máte záujem napražiť odrodovú arabiku alebo blend a tak isto koľko kilov máte záujem a či si prajete 250g alebo 500 g balenie. 

Môžete si priniesť svoju vlastnú kávu alebo vybrať z našej ponuky zelenej kávy - Brazil, Columbia, Tanzania a Papua New Quinea. 

Napraženú kávu podľa vybranej gramáže zabalíme a nalepím vašu personalizovanú nálepku. V cene nie je zahrnutá výroba a tlač etikiet, tie nám musíte priniesť alebo zaslať poštou. 

Pre viac informácií ohľadom praženia a balenia napíšte nám na info@domkavy.sk a vám vypracujeme individuálne cenovú ponuku.