Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

Gaggia

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • gaggia besana 1 Kód: 458
  Gaggia Besana
  Skladom Značka: Gaggia

  Kávovar Gaggia BESANA je malým kompaktným kávovarom, ktorý je ideálny do domácnosti, ale prekvapí funkciami, ktoré sú typické až pre drahšie triedy kávovarov. Ponúka  preprogramované 3 druhy nápojov:  espresso, espresso lungo  a horúcu vodu. Štandardná plocha na šálky nie je plastová, ale je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

  Možno Vás neočarí dizajnom , ale koľko ľudí, toľko nápadov. A zase výborný  pomer/ cena.

  €379
 • magenta milk gaggia Kód: 896
  Gaggia Magenta Milk
  Skladom Značka: Gaggia

  Espresso Gaggia Cadorna Milk predstavuje automatický kávovar prvotriednej kvality, ktorý bol vyrobený v Taliansku. Pod profesionálnym tlakom 15 bar vám v pohodlí domova pripraví kávu ako z kaviarne. Zaujme vás nielen svojím vzhľadom, ale aj množstvom moderných funkcií. Vďaka kávovaru objavíte 14 nápojov, všetko budete mať na dosah ruky. Dokonalý zážitok vám prinesie ristretto, espresso, espresso lungo, americano, cappuccino, cappuccino XL, café au lait, café cortado, latte macchiato, latte macchiato XL, flatwhite, nechýba ani funkcia pre napenené mlieko alebo teplú vodu.

  €589
 • gaggia cadorna milk Kód: 461
  Gaggia Cadorna Milk
  Skladom Značka: Gaggia

  Kávovar Gaggia rady Cadorna je výkonný kávovar ktorý vie spraviť desiatky káv denne, hodí sa tak domov ako do menších a stredných kancelárii. Gaggia Cadorna MILK je druhým najvyšším  modelom v rade GAGGIA CADORNA a má funkcie a prevedenie , ktoré sa objavujú u konkurencii vo vyšších radách a drahších kávovaroch. Ponúka 10 druhov nápojov : ristretto, espresso, espresso lungo, káva, cappuccino, americano, café au lait, latte macchiato, napenené mlieko, horúcu vodu  

  €759

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom