Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

Musetti

 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • parad Kód: 671
  Musetti Paradiso zrnková káva 250g
  Skladom Značka: Musetti

   

  Zmes vzácnych kávových zŕn Arabica, ktorých rafinovanú a príjemnú chuť je možné ochutnať pri každom dúšku. Charakteristická ovocná aróma s pretrvávajúcou dochuťou, ktorá uspokojí chuť. Vďaka nízkemu obsahu kofeínu túto zmes ocenia tí, ktorí uprednostňujú menej intenzívne, ale obohacujúce a zvodné „prestávky na kávu“. Vycibrená aróma pre všetkých, ktorí odmietajú robiť kompromisy, a to ani pokiaľ ide o chuť. 85% Arabica 15 % robusta.

   

  €7,50
 • stiahnuť Kód: 668
  Musetti Evoluzione zrnková káva 250g
  Skladom Značka: Musetti

  Víťaz veľa nezávislých degustácii, zmes starostlivo vyberaných arabík, ktorá sa pýši medzinárodným certifikátom kvality CSC. Oproti konkurenčným značkám je výnimočná svojou vyrovnanou chuťou bez výraznej kyslosti. Aróma je okúzľujúca vďaka nádychu citrónových kvetov. 100% Arabica

  €7,90
 • Musetti Cremissimo zrnková káva 1kg Kód: 924
  Musetti Cremissimo zrnková káva 1kg
  Skladom Značka: Musetti

  Cremissimo: 70% arabika, 30% robusta. Intenzívná a vyvážená chuť kávy Musetti Cremissimo nesie tóny od kakaa, čokolády, lieskových orieškov až po čerstvé pečivo. Bohaté telo, krémová textúra, pretrvávajúca dochuť.

  €28,90
 • sacco midori 1kg Kód: 665
  Musetti Midori Organic BIO zrnková káva 1kg
  Skladom Značka: Musetti

  Organické kávové zrná „Midori“, sladká a hladká organická zmes s jemnou kyslosťou. 80% arabica 20% robusta.

  €28,90
 • paradiso Kód: 662
  Musetti Paradiso zrnková káva 1kg
  Skladom Značka: Musetti

  Zmes vzácnych kávových zŕn Arabica, ktorých rafinovanú a príjemnú chuť je možné ochutnať pri každom dúšku. Charakteristická ovocná aróma s pretrvávajúcou dochuťou, ktorá uspokojí chuť. Vďaka nízkemu obsahu kofeínu túto zmes ocenia tí, ktorí uprednostňujú menej intenzívne, ale obohacujúce a zvodné „prestávky na kávu“. Vycibrená aróma pre všetkých, ktorí odmietajú robiť kompromisy, a to ani pokiaľ ide o chuť. 85% Arabica 15% robusta.

  €29,90
 • evo 1 Kód: 680
  Musetti Evoluzione zrnková káva 1kg
  Skladom Značka: Musetti

  Víťaz veľa nezávislých degustácii, zmes starostlivo vyberaných arabík, ktorá sa pýši medzinárodným certifikátom kvality CSC. Oproti konkurenčným značkám je výnimočná svojou vyrovnanou chuťou bez výraznej kyslosti. Aróma je okúzľujúca vďaka nádychu citrónových kvetov. 100% Arabica.

  €30,90

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom