Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

Kávovary

 

Stránka 1 z 4 - 47 položiek celkom

 • KLM2601 Doprava zadarmo Kód: 783
  OFFICE PROGRAM MINI
  Skladom Značka: Kalerm

  Office program je nastavený ako vhodná voľba pre pracovné tímy v kanceláriách alebo v spoločných priestoroch výkonu práce, kde si môže každý zamestnanec vychutnať šálku kávy, cappuccina alebo horúceho čaju. Náš technik sa u vás pravidelne zastaví, skontroluje, vyčistí kávovar a vy si budeme môcť pohodlne vychutnať vami zvolenú kávu. Jedinou podmienkou je mesačný odber 4 Kg kávy.

  Kávovar Vám zapožičiame ZDARMA

   

  €0,12
 • K90capp Doprava zadarmo Kód: 784
  Office program Premium
  Skladom Značka: Kalerm

  Office program je nastavený ako vhodná voľba pre pracovné tímy v kanceláriách alebo v spoločných priestoroch výkonu práce, kde si môže každý zamestnanec vychutnať šálku kávy, cappuccina alebo horúceho čaju. Náš technik sa u vás pravidelne zastaví, skontroluje, vyčistí kávovar a vy si budeme môcť pohodlne vychutnať vami zvolenú kávu. Jedinou podmienkou je mesačný odber 6 Kg kávy 

  Kávovar Vám zapožičiame ZDARMA

  €0,12
 • ObrazokK95L1400 Doprava zadarmo Kód: 785
  Office program TOP
  Skladom Značka: Kalerm

  Office program je nastavený ako vhodná voľba pre pracovné tímy v kanceláriách alebo v spoločných priestoroch výkonu práce, kde si môže každý zamestnanec vychutnať šálku kávy, cappuccina alebo horúceho čaju. Náš technik sa u vás pravidelne zastaví, skontroluje, vyčistí kávovar a vy si budeme môcť pohodlne vychutnať vami zvolenú kávu. Jedinou podmienkou je mesačný odber 8 Kg kávy.

  Kávovar Vám zapožičiame ZDARMA

  €0,12
 • Flexi Kód: 230
  Kávovar SGL Flexy Nespresso compatible
  Skladom Značka: SGL

  Priateľský design, jednoduché použitie, kompaktný rozmer vhodný do vašej kuchyne,biela farba, vhodné použitie kapsúl typu Nespresso compatible

  Pôvodne: €165,60
  Ušetríte: €10,80 (–7 %)

  €154,80
 • smarty Kód: 713
  Kávovar SGL Smarty Nespresso compatible
  Skladom

  Priateľský design, jednoduché použitie, kompaktný rozmer vhodný do vašej kuchyne,biela farba, vhodné použitie kapsúl typu Nespresso compatible

  €154,80
 • TubeCrome Kód: 233
  Kávovar Tube, na PODy E.S.E.
  Skladom

  Jednoduchá a štýlová cesta k výbornému espressu u Vás doma alebo v práci. Kávovar na PODy E.S.E.

  Pôvodne: €202,80
  Ušetríte: €4,80 (–2 %)

  €198
 • LaPiccolaPerla Kód: 236
  Kávovar LaPiccola Perla na PODy E.S.E.
  Skladom Značka: LaPiccola

  Pákový kávovar modernom dizajne v strieborno-perlovom prevedení, fungujúci na princípe kávových podov. Mimoriadne rýchly ohrev vody a to už do 5 sekúnd od zapnutia prístroja. Jeho povrch je vyrobený z kvalitného nerezového materiálu, ktorý zaistí elegantný a dlhotrvajúci vzhľad vyžadujúci si len minimálnu údržbu. Súčasťou kávovaru je sklenené nádržka na vodu s objemom až 1 liter. Výkonný kompresor a čerpadlo sa postarajú o bezchybné fungovanie spotrebiča.

  Pôvodne: €348
  Ušetríte: €57,60 (–17 %)

  €290,40
 • gaggia besana 1 Kód: 458
  Gaggia Besana
  Skladom Značka: Gaggia

  Kávovar Gaggia BESANA je malým kompaktným kávovarom, ktorý je ideálny do domácnosti, ale prekvapí funkciami, ktoré sú typické až pre drahšie triedy kávovarov. Ponúka  preprogramované 3 druhy nápojov:  espresso, espresso lungo  a horúcu vodu. Štandardná plocha na šálky nie je plastová, ale je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

  €379
 • macap black Kód: 527/BIE
  mlynček Macap M2D
  Skladom

  Profesionálny digitálny mlynček vhodný do domácnosti a menších prevádzok

  €399
 • magnifica s Kód: 725
  Delonghi Magnifica S Smart
  Skladom Značka: Delonghi

  Kvalitné a spoľahlivé plnoautomatické espresso De'Longhi ECAM 22.113B vám pripraví nielen výbornú, ale aj kvalitnú kávu každý deň a to vďaka jeho vynikajúcim funkciám. Súčasťou je tichý mlynček na kávu, kde si môžete nastaviť až 13 stupňov hrubosti mletia. Zrnká kávy sú uzavreté v nádobe so vzduchotesným krytom, aby sa zachovala ich sýta aróma. Espresso je vynikajúce pre tých, ktorí chcú využiť možnosť nastavenia rôzneho množstva kávy, či už silnejšie alebo slabšie.

  €429
 • vyr 1091Gaggia Classic cierna Kód: 473
  Gaggia Classic black
  Skladom Značka: Gaggia

  Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v čierno-striebornom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie, keďže vyrobí maximálne 25 porcií espressa denne. Plná chuť espressa Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti.

  €439
 • vyr 1090Gaggia Classic cervena Kód: 467
  Gaggia Classic red
  Skladom Značka: Gaggia

  Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v červenom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy.bJe ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie, keďže vyrobí maximálne 25 porcií espressa denne. Plná chuť espressa Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti.

  €439
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 47 položiek celkom