JURA Filter Claris White

Kód: JURA-60209
Neohodnotené
Značka: JURA
€15,50
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Filter JURA Claris WHITE (predtým Claris IMPRESSA) na zmäkčenie vody. Chráni Váš kávovar, zlepšuje kvalitu vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak žijete v oblasti s tvrdosťou vody nad 10 ° dH, odporúčajú vodu, ktorú používate na prípravu kávy "zmäkčiť" (odstrániť zložky, ktoré vytvárajú vodný kameň). Ak je voda príliš tvrdá, nedosiahneme plnú arómu espresso kávy a usadeniny z vodného kameňa skracujú životnosť Vášho kávovaru. Firma JURA s filtrovými patrónami Claris ponúka ako prvá systém, ktorý je vyvinutý špeciálne na použitie v espresso kávovaroch. Filtrová patróna Claris je naplnená organickým materiálom - bez chemických prísad.

JURA CLARIS WHITE filter - použitie

Claris filter je účinný pre 50 litrov vody (to je asi 350 káv - kávovar Vám automaticky signalizuje nutnosť jeho výmeny), alebo po dobu 2 mesiacov. Jeho výmena je veľmi rýchla a jednoduchá. Nepoužívajte filter v kávovare dlhšie ako dva mesiace a najneskôr po 2 mesiacoch ho vymeňte. V opačnom prípade by hrozilo zanesenie kávovaru vodným kameňom.

Filter JURA CLARIS WHITE nahrádza starší typ filtra CLARIS IMPRESSA. Je vhodný len pre kávovary radu Impressa, ktoré nemajú modrý kryt filtra v nádržke na vodu.