Astoria kávovar Plus 4 You TS 2

Kód: AST6
Neohodnotené
Značka: Astoria
ZADARMOZADARMO
P4Y TS Fronte Nero Cromo BR
€8 990
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.6.2023
Plus 4 You je moderný profesionálny kávovar so špičkovým výkonom a s množstvom funkcií a vlastností, ktoré zaručujú dokonale pripravenú kávu, ktorej kvalita zostává nemenná a stále skvelá. Kávovar má samostatný bojler pre každú skupinu na ohrev vody na kávu a bojler pary. Každý bojler má vlastnú elektronickú kontrolu a všetky údaje sú prehľadne zobrazené na displeji.


Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika: vlastný diagnostický a kontrolný systém patentovaný výrobcom, presná regulácia teploty a s maximálnou odchýlkou 1°C zaisťuje stálu kvalitu kávy, garantovaná úspora elektrickej energie až 47,6 % oproti tradičným kávovarom, certifikovaný nezávislou spoločnosťou Intertek, sériová linka RS 232, všetky informácie o nastavení stroja sú zreteľne zobrazené na multifunkčnom dotykovom farebnom displeji, 6 samostatne programovateľných tlačítok výdaja kávy, tlačítko manuálneho výdaja kávy, automatický výdaj horúcej vody, dve trysky pary, automatické dopúšťanie vody, elektrické dohrievanie šálok, integrované rotačné čerpadlo, počítadlo vydaných káv, združený manometer pre meranie tlaku v bojleri a tlak čerpadla, USB-port, LED- osvietenie pracovnej plochy, automatický čistiaci program, vyvýšené hlavy kávovaru pre použitie vysokých pohárov.
 
Farebné prevedenie: Červená/čierna, šedá/čierna, čierna/chróm, biela/chróm
 
Plus 4 You GR 2: dvojpákový profesionálny kávovar Astoria, rozmery 800x560x580,príkon 4,4 kw, váha s obalom 74 kg, objem bojleru voda/para 10,5 l, objem bojleru kávy 2x 1 l.

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Hmotnosť: 78 kg