Profesionálny pákový kávovar Astoria Plus4You SAEP/3 TS

Kód: AST8
Neohodnotené
Značka: Astoria
ZADARMOZADARMO
Plus4YouBianco 2015
€10 680
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Položka bola vypredaná…
Plus 4 You je moderný profesionálny kávovar so špičkovým výkonom a s množstvom funkcií a vlastností, ktoré zaručujú dokonale pripravenú kávu, ktorej kvalita zostává nemenná a stále skvelá. Kávovar má samostatný bojler pre každú skupinu na ohrev vody na kávu a bojler pary. Každý bojler má vlastnú elektronickú kontrolu a všetky údaje sú prehľadne zobrazené na displeji.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika: vlastný diagnostický a kontrolný systém patentovaný výrobcom, presná regulácia teploty a s maximálnou odchýlkou 1°C zaisťuje stálu kvalitu kávy, garantovaná úspora elektrickej energie až 47,6 % oproti tradičným kávovarom, certifikovaný nezávislou spoločnosťou Intertek, sériová linka RS 232, všetky informácie o nastavení stroja sú zreteľne zobrazené na multifunkčnom dotykovom farebnom displeji, 6 samostatne programovateľných tlačítok výdaja kávy, tlačítko manuálneho výdaja kávy, automatický výdaj horúcej vody, dve trysky pary, automatické dopúšťanie vody, elektrické dohrievanie šálok, integrované rotačné čerpadlo, počítadlo vydaných káv, združený manometer pre meranie tlaku v bojleri a tlak čerpadla, USB-port, LED- osvietenie pracovnej plochy, automatický čistiaci program, vyvýšené hlavy kávovaru pre použitie vysokých pohárov.
 
Farebné prevedenie: Červená/čierna, šedá/čierna, čierna/chróm, biela/chróm
 
Plus 4 You GR 3: trojpakový profesionálny kávovar Astoria, rozmery 1040x560x580,príkon 4,4kW, váha s obalom 74 kg, objem
bojleru voda/para 17 l, objem bojleru kávy 3x1 l.

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Hmotnosť: 78 kg
Položka bola vypredaná…