JURA Z10 Aluminium Black (EA)

Kód: 2141
Farebná šálka na espresso ako darček
Neohodnotené
Značka: JURA
€2 379
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2022

Revolučný kávovar Z10 s mlynčekom P.R.G. pre horúce i studené kávové špeciality. Nový model Z10 je majstrovským kúskom švajčiarskeho inžinierstva, ktorý výrazným spôsobom rozširuje bežné spektrum kávových špecialít. Jediným stlačením tlačidla pripraví celú paletu horúcich produktov od silného espressa až po populárne flat white. Okrem toho spoločnosť JURA vyvinula nový proces extrakcie kávy za studena „Cold Brew“ - jedná sa doslova o dokonale osviežujúcu špičkovú inováciu. Pri tomto procese sa studená voda pod vysokým tlakom pretláča pomalými impulzami cez čerstvo pomletú kávu. Výsledkom je objav úplne nového spôsobu pitia kávy – osviežujúci, plný energie, s nádherne vyváženou arómou.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

Mlynček Product Recognising Grinder (P.R.G.)

Nový mlynček Product Recognising Grinder (P.R.G.) automaticky rozpozná vybranú kávovú špecialitu a v okamžiku podľa toho presne na mieru prispôsobí jemnosť mletia.

 Z10_Alu_White_EA_15348_feature3

 

 

Extrakcia kávy za studena - Cold Extraction 

 

Vďaka procesu „Cold Extraction“ pripravuje model Z10 pravé špeciality Cold Brew. Zatiaľ čo sa bežné studené nápoje z kávy pripravujú len schladením horúcej kávy, v prípade špecialít Cold Brew prebieha extrakcia za studena, impulzne, pod vysokým tlakom a s trochu hrubšie pomletou kávou. Výsledkom je čistý, energiou nabitý osviežujúci nápoj, v ktorom skvele vynikne ovocná chuť kávy, bez toho by ju prekryli horkasté látky. Všetko ostatné by bola len studená káva.

 

 Z10_pst_Al-Bl_CBCof_Office_31717-500x500

 

 

Vylúhovacia komora 8. generácie

Vylúhovacia komora je srdcom každého plno automatického kávovaru. Pre model Z10 spoločnosť JURA zostrojila ôsmu generáciu vylúhovacích jednotiek. Táto jedinečná 3D vylúhovacia technológia zaisťuje, aby sa voda plynulo a rovnomerne prelievala mletou kávu. Vďaka tomu dochádza k maximálnemu rozvinutiu chuti, pri horúcich špecialitách, ako aj pri studených nápojoch Cold Brew. 

 

 Z10_emo-psr_Al-Bl_Grinder_EspM_Office_31698

Nadčasová elegancia

Dizajn a starostlivý výber materiálov zohrávajú dôležitú úlohu pri trvanlivosti výrobkov. JURA sa vždy snaží o dizajn, ktorý budú ľudia s pýchou chcieť vlastniť a ktorý bude aj po mnohých rokoch vyzerať sviežo a moderne. Nekompromisná kvalita, trvanlivé, akostné materiály a maximálna precíznosť spracovania sú zárukou kulinárskych i estetických kvalít po celú dobu životnosti stroja. Komplexný konvexne-konkávny hliníkový predný panel je ukážkou najvyššieho štandardu remeselného spracovania. Nádržka na vodu s elegantným dizajnom vĺn a harmonicky pôsobiacim plášťom filtra – to sú iba dva príklady pozornosti i voči malým detailom. Hneď ako sa dotknete kávovaru Z10, pocítite, čo pre značku JURA znamená skutočná hodnota.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie