JURA Wifi Connect (Wlan) pre Z10, ENA4, E8 (EB)

Kód: JURA-24160
Neohodnotené
Značka: JURA
€27
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Zážitok z kávy cez WiFi

Vďaka JURA WiFi Connect je ovládanie vášho kávovaru s J.O.E.® prostredníctvom smartphonu alebo tabletu ešte jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

JURA WiFi Connect umožňuje komunikáciu s vaším smartfónom alebo tabletom - jednoducho sa pripojí ku kávovaru a ponúka rýchle a stabilné pripojenie. Ku kávovaru môžete prostredníctvom WiFi dokonca pripojiť viac mobilných zariadení alebo JURA príslušenstva naraz (napríklad JURA Cool Control).

 

JURA Operating Experience (J.O.E.®)

So svojím moderným dizajnom a intuitívnemu užívateľskému rozhraniu sa JURA Operating Experience (J.O.E.®) * stáva stále obľúbenejším doplnkom každého smartphonu alebo tabletu. Vďaka jednoduchej možnosti pripojenia cez WiFi vám J.O.E.® ešte viac uľahčí vychutnávanie dokonalého šálke kávy tak, ako ho máte radi. Ku kávovaru môžete dokonca pripojiť viac mobilných zariadení. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre model disponujúci prostým displejom so symbolmi alebo dotykovým displej, predstavuje J.O.E.® ako najmodernejšie operačný rozhranie revolúciu v interakcii s kávovary JURA.

*J.O.E.® je kompatibilný so všetkými kávovary JURA vybavenými WiFi Connect. Aplikácia JURA J.O.E.® k stiahnutiu / inštaláciu je prístupná na Google Play a v App Store.

JURA wifi connect 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pripojenie k JURA Cool Control 1 l (G2)

WiFi komunikácia medzi JURA Cool Control a kávovarom zaisťuje, že si používateľ vždy pripomenie, keď je potrebné chladničku na mlieko doplniť.

JURA wifi connect

 

Kompatibilita:

  • JURA Z10 (WiFi Connect súčasťou balenia a už zapojený do prístroja)
  • JURA E8 (nová - jeseň 2020 a novšia, WiFi Connect je voliteľným príslušenstvom, ktoré je možné samostatne dokúpiť)
  • JURA ENA 4 (WiFi Connect je voliteľným príslušenstvom, ktoré je možné samostatne dokúpiť)