JURA E8 Piano Black (EC)

Kód: JURA-15584
Neohodnotené
Značka: JURA
€1 249
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Najnovšia generácia E8 spĺňa v každom ohľade vysoké nároky kladené na ďalší posun najúspešnejšieho modelu plnoautomatického kávovaru značky JURA. Inšpiruje skvelými výsledkami pri príprave kávy, zaujme jednoduchým ovládaním a stanovuje štandardy svojím moderným dizajnom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbený, žiadaný, osvedčený

Vždy čerstvo namletá káva s mlynčekom P.A.G.2 a vylúhovaná za ideálnych podmienok vďaka dokonalo vyvinutej technológii extrakcie. Cesta k pôžitku je priama a intuitívna, pretože 3,5" tlačidlový displej s veľkými symbolmi ponúka maximálnu jednoduchosť používania. Kávovar E8 je vybavený mnohými výhodami z prémiovej triedy, ktoré vysoko ohodnotíte.

Jednoduché ovládanie

Navigácia všetkými funkciami je obzvlášť jednoduchá prostredníctvom veľkého 3,5" displeja lemovaného šiestimi ovládacími tlačidlami. Rozmanité možnosti E8 je možné intuitívne rozpoznať vďaka jasným piktogramom a grafike. Nastavenia všetkých špecialít a ich individuálne umiestnenie na obrazovke je možné prispôsobiť podľa želania, tiež je možné zobraziť alebo skryť názvy produktov. Relevantné informácie sú prehľadne zobrazené v kokpite. Jednodotykový systém čistenia mliečneho systému, ktorý automaticky zaistí dokonalú hygienu stlačením tlačidla, prispieva k jednoduchej údržbe.

Presné mletie, pôžitok v uvoľnenej atmosfére

Dokonalý výsledok v šálke je výsledkom tých najlepších ingrediencií a optimálnej prípravy. Pokročilý mlynček P.A.G.2 zaisťuje ideálne mletie - šálku po šálke. Úrovne mletia je možné kedykoľvek nastaviť pomocou ergonomicky tvarovanej páky. Uvoľnený stav mlecích plôch, ktorý nastáva medzi prípravami - mlynček chráni, vďaka čomu vyniká dlhou životnosťou a stálou špičkovou chuťou kávy. Ôsma generácia 3D vylúhovacej komory je zodpovedná za ideálne podmienky extrakcie a maximálnu chuť. E8 vás presvedčí svojou vynikajúcou chuťou kávy počas celej životnosti stroja.

Harmonický moderný dizajn

Pokiaľ ide o ďalší vývoj, spoločnosť JURA venuje osobitnú pozornosť dizajnu. Kávovar E8 má vysokú rozpoznávaciu hodnotu, vyznačuje sa veľkým zmyslom pre detail, použitím kvalitných materiálov a precíznosťou spracovania. Moderný, štíhly vzhľad sa vyznačuje harmonicky symetrickými líniami. Jasné, redukované formy s cielenými akcentmi mu dodávajú štruktúru a charakter. Dizajn E8 má tie najlepšie predpoklady na to, aby aj po mnohých rokoch pôsobil stále sviežo a moderne.

Káva v celej svojej rozmanitosti

Široký repertoár klasických kávových nápojov a špecialít s mliekom ovláda E8 na výbornú. Stlačením tlačidla je k dispozícii až 17 druhov nápojov, od čistých káv až po špeciality korunované mliečnou penou. Samozrejme sa dajú prispôsobiť individuálnej chuti a požadovanej veľkosti šálok. Absolútny pôžitok zaisťuje špičková technológia, ktorá z každej kávovej zmesi a praženia za optimálnych extrakčných podmienok vydoluje maximálnu arómu.