JURA E8 Platin (EC)

Kód: JURA-15582
Neohodnotené
Značka: JURA
ZADARMOZADARMO
e88
€1 249
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Najnovšia generácia E8 spĺňa v každom ohľade vysoké nároky kladené na ďalší posun najúspešnejšieho plnoautomatického modelu JURA. Inšpiruje skvelými výsledkami pri príprave kávy, zaujme jednoduchým ovládaním a stanovuje štandardy svojím moderným dizajnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbený, žiadaný, osvedčený

Najnovšia generácia E8 spĺňa v každom ohľade vysoké nároky kladené na ďalší posun najúspešnejšieho plnoautomatického modelu JURA. Inšpiruje skvelými výsledkami pri príprave kávy, zaujme jednoduchým ovládaním a stanovuje štandardy svojím moderným dizajnom.

Najmodernejšia technológia vám umožní pripraviť 17 rôznych klasických kávových nápojov a kávových špecialít s mliekom stlačením tlačidla v tej najlepšej kaviarenskej kvalite.

Vždy čerstvo namleté ​​s mlynčekom P.A.G. 2 a extrahované za ideálnych podmienok vďaka dokonalo vyvinutej technológii extrakcie. Cesta k pôžitku je priama a intuitívna, pretože 3,5" tlačidlový displej s veľkými symbolmi ponúka maximálnu jednoduchosť používania. Kávovar E8 je vybavený mnohými výhodami z prémiovej triedy, ktoré vysoko ohodnotíte

Obsluha ulahčená

Navigácia všetkými funkciami je obzvlášť jednoduchá prostredníctvom veľkého 3,5" displeja lemovaného šiestimi ovládacími tlačidlami. Rozmanité možnosti E8 je možné intuitívne rozpoznať vďaka jasným piktogramom a grafike. Nastavenia všetkých špecialít a ich individuálne umiestnenie na obrazovke je možné prispôsobiť podľa želania a zobraziť alebo skryť názvy produktov. Relevantné informácie sú prehľadne zobrazené v kokpite. Jednodotykový systém čistenia mliečneho systému, ktorý automaticky zaistí dokonalú hygienu stlačením tlačidla, prispieva k jednoduchej údržbe

Presné mletie, skvelý pôžitok

Dokonalý výsledok v šálke je výsledkom tých najlepších ingrediencií a optimálnej prípravy. Pokročilý mlynček P.A.G.2 zaisťuje ideálne mletie - šálku po šálke. Úrovne mletia je možné kedykoľvek nastaviť pomocou ergonomicky tvarovanej páky. Voľný pokojový stav mlecích plôch - ktorý nastáva medzi prípravami, mlynček chráni, vďaka čomu vyniká dlhou životnosťou a stálou špičkovou chuťou. Ôsma generácia 3D vylúhovacej komory je zodpovedná za ideálne podmienky extrakcie a maximálnu chuť. E8 vás presvedčí svojou vynikajúcou chuťou kávy počas celej životnosti stroja.

Harmonický moderný dizajn

Pokiaľ ide o ďalší vývoj, spoločnosť JURA venuje osobitnú pozornosť dizajnu. E8 má vysokú rozpoznávaciu hodnotu, vyznačuje sa veľkým zmyslom pre detail, použitím kvalitných materiálov a precíznosťou spracovania. Moderný, štíhly vzhľad sa vyznačuje harmonicky symetrickými líniami. Jasné, redukované formy s cielenými akcentmi mu dodávajú štruktúru a charakter. Dizajn E8 má tie najlepšie predpoklady na to, aby aj po mnohých rokoch pôsobil stále sviežo a moderne.

Káva v celej svojej rozmanitosti

Široký repertoár klasických kávových nápojov a špecialít s mliekom ovláda E8 na výbornú. Stlačením tlačidla je k dispozícii až 17 druhov. Čisté kávy, aj špeciality korunované mliečnou penou. Samozrejme sa dajú prispôsobiť individuálnej chuti a požadovanej veľkosti pohárov. Najmodernejšia technológia, ktorá z každej kávovej zmesi a praženia za optimálnych extrakčných podmienok vydoluje maximálnu arómu, zaisťuje maximálny pôžitok.

Zhrnutie hlavných prednosti kávovaru E8: 

  • Nový mlynček - P.A.G.2
  • P.E.P.® - zdokonalený systém lúhovania s 3D technológiou
  • I.W.S.® - rozpoznáva prítomnosť filtra
  • 17 druhov káv a kávových špecialít
  • Farebný veľký 3,5" displej 
  • Automatické programy údržby s čistením mliečneho systému jedným dotykom

Technické parametre:
Objem nádržky na vodu, v litroch - 1,9
Kapacita zásobníka zrnkovej kávy - 280 g
Zásobník kávového odpadu (max. počet porcií) - 16
Počet mlynčekov - 1
Veľkosť (Š x V x H) - 28 X 35,1 X 44,6 cm
Hmotnosť - 10 kg
Spotreba v pohotovostnom stave - 0 W
Napätie / výkon - 230 V ~ / 1450 W
Sila prúdu - 10 A
Dĺžka kábla ~ v metroch - 1,1
 
Typ mlynčeka  - Professional Aroma Grinder 2+ (P.A.G.2+)
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) - áno
Inteligentný vodný systém I.W.S.  - áno
3D technológia extrakcie kávy - áno
Variabilná lúhovacia jednotka s kapacitou - 5 - 16 g
Vysokovýkonné čerpadlo, 15 barov - jedno
Wireless kompatibilita - Wi-Fi

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické kávovary
Hmotnosť: 10 kg