Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

Filter Jura Claris Smart

Neohodnotené
 
 

Filter do kávovarov, ktorý je  vhodný pre kávovary Jura Z6, Jura E6, Jura E60 a Jura E600,  zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa

 
Dostupnosť Skladom
€12,29    
Kód tovaru 410
Značka JURA
Kategória Mechanické filtre
 

Inteligentný filter JURA filter Claris SMART aktívne sleduje využitie kávovaru a stav zanesenia vodného filtra. Vďaka tomu dokáže sám vyhodnotiť kedy je potrebné filter vymenit. Predtým bol limit 50l, alebo 2 mesiace - dnes budete filter meniť až je to skutočne potreba. Výsledkom je optimálnejší spotreba filtrov, čo má vplyv ekonomický aj ekologický.

Káva sa z 98% skladá z vody. Je teda zrejmé, že dokonalá kvalita vody je nevyhnutná pre vynikajúcu výslednú kávu. S výrobkom CLARIS Smart prináša spoločnosť JURA revolúciu vo filtrovaní vody. Po prvý krát totiž plnoautomatické zariadenie* neustále komunikuje s filtrom, vďaka modernej technológii RFID (RFID = rádiofrekvenčná identifikácia). Zisťuje, či sa filter používa, a automaticky aktivuje vhodný režim. Priebežne zhromažďuje informácie o využití filtra a hlási, keď je kapacita vyčerpaná. Vďaka tomu je výmena filtrov tak jednoduchá ako nikdy doposiaľ. Filter CLARIS Smart môže tak ideálne uplatniť svoju účinnosť.