JURA mlynček na kávu P.A.G.

Kód: JURA-25048
Neohodnotené
Značka: JURA
€148,80
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Prémiový mlynček na kávu Professional Aroma Grinder (P.A.G.) od značky JURA poskytuje kedykoľvek stlačením tlačidla presné množstvo čerstvo namletej kávy. Hrúbku mletia je možné individuálne nastaviť v siedmich stupňoch. Vďaka tomu je kvalitný mlynček na kávu nenahraditeľný všade tam, kde sa z čerstvo mletej kávy pripravujú aromatické špeciality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny aróma mlynček

Svojou dokonalou geometriou mlecích plôch dosahuje optimálnu krivku mletia. To zaručuje maximum arómy, trvalo vysokú kvalitu pomletej kávy a tým ideálny vývoj chuti počas celej životnosti mlynčeka.

Stačí stlačiť tlačidlo

Obsluha už nemôže byť jednoduchšia: stačí stlačiť ergonomicky tvarované tlačidlo a mlynček na kávu začne pracovať. Po uvoľnení tlačidla sa zastaví. Množstvo pomletej kávy je kedykoľvek vidieť na praktickej sklenenej odmerke.

Sedem nastaviteľných úrovní mletia

Či už jemne mletá káva na ohnivé espresso alebo trochu hrubšie na aromatické lungo, mlynček na kávu P.A.G. je v každom prípade spoľahlivý. Na výber je sedem úrovní hrúbky mletia, ktoré zaistia výsledok, ktorý je optimálne prispôsobený požadovanej špecialite.

Kompaktný dizajn

Mlynček na kávu P.A.G. ponúka najnovšie technológie na najmenšom priestore. Dá sa teda jednoducho umiestniť kdekoľvek. Svojím jasným dizajnovým jazykom, kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním harmonicky zapadá do sortimentu JURA.