JURA Chladič mlieka - biely

Kód: JURA-24071
Neohodnotené
Značka: JURA
€199
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Chladič mlieka 1000ml  Cool Control 1. Ideálne chladenie mlieka na 4 °C. Cool Control sme technicky i vizuálne inovovali tak, aby ste si trendové špeciality s mliekom mohli vychutnávať jednoduchšie. V prevedení čierna a biela farba.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cool Control sme technicky i vizuálne inovovali tak, aby ste si trendové špeciality s mliekom mohli vychutnávať jednoduchšie.

Chladič mlieka teraz zabezpečí nielen skvelú chuť výsledného nápoja, ale zároveň neskutočne dobre vyzerá.

Plnotučné mlieko ktoré má ideálnu teplotou 4 °C predstavuje spolu s optimálnou hygienou dokonalý základ pre prípravu širokého spektra rôznych mliečnych špecialít.

 

Nádherný vzhľad

Vzhľad chladiča na mlieko Cool Control rešpektuje klasický dizajn produktov značky JURA a samotný výrobok sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou i nespochybniteľnou úrovňou hygieny. Cool Control je vyrobený z prémiových materiálov. Má plášť z akostného hliníka a veľmi elegantne vytvorené vetráky. Svojimi čistými, minimalistickými líniami sa Cool Control 1l hodí ako skvelý doplnok k JURA kávovarom.

 

Vynikajúca mliečna pena

Cool Control Vám umožní pripraviť si nadýchanú mliečnu penu s jemnou textúrou. Budete si tak môcť pochutiť na moderných nápojoch dneška – ako je napríklad flat white či espresso macchiato. Dokonalý výsledok Vám zabezpečí jeho schopnosť udržiavať mlieko na optimálnej teplote 4 °C. Cool Control navyše zabraňuje tomu, aby počas prípravy nápoja mlieko prskalo. 

Neustále bezdrôtová komunikácia* medzi chladičom a kávovarom JURA je spolu s novinkou - integrovaným ukazovateľom stavu hladiny zárukou toho, že budete vždy načas upozornený na to, že treba doliať mlieko do chladiča.

* Cool Control dokáže bezdrôtovo komunikovať so všetkými automatickými kávovarmi JURA, ktoré sú vybavené vysielačom Smart Connect. (Wireless Transmitter, si môžete voľne zakúpiť).

 

Zodpovedajúca hygiena

Čistenie chladiča je jednoduchá záležitosť. V umývačke riadu je možné umývať všetky komponenty od nádobky z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele až po nasávaciu trubku:

  • nádobka z nehrdzavejúcej ocele 
  • silikónový krúžok
  • kryt
  • kovová trubka
  • adaptér

 

 

Prednosti:

Bezdrôtová funkcia                     S vysielačom Wireless Transmitter

 

V číslach

Objem zásobníka                         1,1 l

Dĺžka kábla (cca)                          1,9 m

Napätie                                         100 - 240 V striedavý prúd

Frekvencia                                    50 - 60 Hz

Hmotnosť                                     1,9 kg

Šírka                                              14,4 cm

Výška                                             22,5 cm

Hĺbka                                             21,7 cm