Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

Jura Ohrevník S

Kód: 1136/BIE 1136/CIE Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: JURA
€96,90
Skladom Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Horúce šálky povýšia pôžitok z kávy na novú úroveň.  Prevedenie v čiernej alebo bielej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Horúce šálky povýšia pôžitok z kávy na novú úroveň 

Baristi nám odporúčajú, že si máme porcelánové šálky vždy dobre predhriať. A to z dobrého dôvodu, ak totiž vtečie čerstvo pripravená horúca káva do studenej šálky, môže prísť až o 10°C. Aróma kávy sa tiež plne rozvinie len pri správnej teplote.

Preto JURA ponúka praktický, malý ohrievač šálok ako vhodný doplnok ku každému automatickému kávovaru. Ohrievač šálok S udržiava šálky neustále pri teplote okolo 55 °C. Kryt zabraňuje strate tepla a šetrí energiu.

Jednoduchý, malý a inteligentný

Ohrievač šálok S meria len 13,9 × 19,9 × 25,8 cm, preto sa zmestí takmer všade. Stačí ho zapnúť a hneď môžete začať využívať výhody tohto jednoduchého, praktického a zároveň elegantného príslušenstva.

Dokonalé využitie priestoru

Šálky budete mať vždy po ruke a v ideálnej teplote. Svojou kapacitou sa ohrievač šálok S hodí na používanie v domácnosti. Poskytuje dostatok miesta pre osem šálok na espresso (priemer 5,7 cm), šesť šálok na kávu (priemer 6,6 cm) alebo štyri šálky na cappuccino (priemer 9 cm).

Dokonale temperované šálky

Ohrievač šálok S udržiava šálky vo svojom vnútri neustále na teplote približne 55 °C. Má kryt, ktorý bráni úniku tepla a šetrí tak energiu. Ak si svoju kávu vychutnáte vo vopred ohriatej šálke, užijete si ešte výraznejšiu arómu, čo platí tak pre horúce espresso, ako aj pre krémové cappuccino.