JURA X10

Kód: JURA-
Neohodnotené
Značka: JURA
€3 348
Vypredané
Môžeme doručiť do:
31.7.2024
Položka bola vypredaná…

JURA X10 profesionálny kávovar pre horúce aj studené kávové špeciality - všestranný, robustný a spoľahlivý. JURA X10 nastavuje nové štandardy, prináša rozmanitosť a čerstvosť. A to doslova, pretože je možné vybrať si z pôsobivých 35 kávových nápojov, kde 9 z nich je extrahovaných za studena. Plne automatický proces extrakcie za studena je špeciálnou funkciou kávovaru JURA X10, ktorá prináša osviežujúce nápoje Cold Brew do profesionálneho sektora.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všestrannosť kávovaru JURA X10 sa rozširuje aj na dlhšie špeciality s väčším množstvom vody, ako americano či lungo. Vďaka funkcii One-Touch-Lungo, je možné tieto špeciality pripraviť stlačením jedného tlačidla. Okrem širokej ponuky nápojov zaujme aj pôsobivou výkonnosťou mlynčeka P.A.G. 2+ a funkciami profesionálneho kávovaru. Kávovar sa ľahko ovláda vďaka farebnému displeju a tlačidlám a je ideálny na použitie v kanceláriách, samoobslužných priestoroch a prevádzkach, kde sa denne pripraví 80 nápojov.

Vďaka štandardnému vybaveniu veľkým zásobníkom na zrnkovú kávu s objemom 500 gpäťlitrovou nádržkou na vodu a nádobou na kávovú usadeninu s kapacitou 40 porcií sa doplňovacie úkony obmedzia na minimum.

 Cold Brew stlačením jedného tlačidla

Kávovar JURA X10 prináša osviežujúci pôžitok do kancelárií a samoobslužných priestorov s výberom nápojov Cold Brew. Káva za studena extrahovaná a tiež čerstvo namletá, nie z kapsule, stlačením jedného tlačidla. Táto funkcia je možná vďaka procesu extrakcie za studena vyvinutému spoločnosťou JURA. Počas tejto extrakcie, studená voda prechádza cez čerstvo namletú kávou, pulzuje pod vysokým tlakom a s pomalou frekvenciou cyklu. Bohatá aróma je teda optimálne absorbovaná vodou a výsledkom je prirodzene energizujúci studený nápoj.

Rôzne špeciality pre každého

Rozmanitosť je pre kávovar JURA X10 na dennom poriadku. Profesionálny plne automatický kávovar, navrhnutý tak, aby ponúkal maximálny pôžitok, zaujme 35 špeciálnymi kávami. Ponuka siaha od klasických káv, ako je espresso a cappuccino, až po dvojité mliečne špeciality, ako je latte macchiato, či módny Cold Brew. Ako vždy, jednoduchým stlačením jedného tlačidla, nápoje teraz prúdia do šálky cez centrálnu dvojitú výpust. Kávovar novo definuje zážitok z kávy v kanceláriách a samoobslužných priestoroch v nevídaných rozmeroch.

 Robustné a rafinované

Forma nasleduje funkčnosť – to je hlavná zásada kávovaru JURA X10, ktorý sa vyznačuje čistými líniami a priamym vedením používateľa. Výškovo nastaviteľná výpust kombinuje výtok horúcej vody, mlieka aj kávy a zaisťuje tak jednoduché ovládanie. Novo navrhnutá predná strana v prevedení Dark Inox zdôrazňuje profesionalitu a nadčasovú eleganciu automatického kávovaru. Okrem toho kávovar zaujme svojim pohodlným a intuitívnym konceptom ovládania prostredníctvom 3,5-palcového displeja. Displej, integrovaný do prednej časti, a doplnený fyzickými tlačidlami zdôrazňuje prehľadnosť profesionálneho plne automatického kávovaru.

Podpora moderných platobných metód 

Kávovar JURA X10 je možné voliteľne doplniť o jednotku rozhrania MDB od spoločnosti JURA. Vďaka tomu podporuje najbežnejšie platobné systémy a ponúka maximálnu flexibilitu a jednoduchosť. Či už ide o kreditné karty, čipy, alebo mobilné platobné systémy, výber je široký. K dispozícii je aj JURA Pocket Pilot. Okrem bezkontaktného platenia zaujme bezplatný softvér od JURA aj fakturačným a riadiacim systémom.

Hlavné výhody kávovaru JURA X10:

 • výkonný mlynček Professional Aroma Grinder 2+, ktorý zabezpečuje vysokú kvalitu namletej kávy
 • impulzný extrakčný proces (P.E.P.®) na dokonalé preparenie kávy (platí i pre krátke kávové špeciality ako je espresso a ristretto)
 • CLARIS Pro Smart+ a inteligentný vodný systém (I.W.S.®), ktoré zabezpečujú dokonalú filtráciu presnej dávky vody a výmenu podľa skutočného používania, kávovar vďaka týmto filtrom nie je potrebné odvápňovať
 • profesionálna príprava kávových špecialít, mliečnych špecialít, horúcej vody na čaj a tiež Cold Brew nápojov (káva extrahovaná za studena)
 • funkcia One-Touch-Lungo, vďaka ktorej si pripravíte i caffè barista a lungo barista v kaviarenskej kvalite
 • technológia jemnej peny vrátane automatického čistenia mliečnych ciest
 • ovládanie cez farebný displej a tlačidlá
 • veľká nádržka na vodu (5 l), zrnkovú kávu (500 g) a na odpad (40 porcií)
 • zobrazuje počet príprav jednotlivých nápojov i počítadlo dní, ktoré sa dá resetovať
 • všetky nápoje stlačením jedného tlačidla, tzv. OneTouch
 • 35 individuálnych nápojov
 • možnosť rozšírenia o rozhranie JURA MDB, ktoré podporuje najbežnejšie platobné systémy (kreditné karty, čipy aj mobilné platobné systémy)
 • možnosť rozšírenia o JURA Pocket Pilot