Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

JURA ohrevník na šálky

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 

55 °C – perfektná teplota. Káva chutí najlepšie, ak je podávaná za horúca. Preto všetci profesionáli už zo zásady používajú iba predhriate šálky.

Dostupnosť Skladom
€197,90    
Kód tovaru 1163
Značka JURA
Kategória JURA
 

Ak nalejete horúcu kávu do chladných porcelánových šálok, zbytočne unikne príliš veľa tepla. A to je naozaj škoda.

Len vo vopred ohriatych šálkach sa dokáže naplno rozvinúť lahodná aróma dobrej kávy. Elegantný a štíhly ohrievač šálok od spoločnosti JURA predstavuje ideálny doplnok príslušenstva pre všetky automatické kávovary na prípravu špecialít.

Dve výhrevné telesá ohrevníka udržiavajú šálky pri teplote približne 55 °C, čo je ideálne pre prípravu horúceho espressa alebo cappuccina s mliečnou penou.

 

 

Optimálne skladovacie priestory

Úzky ohrievač je vybavený moderným odpruženým systémom tak, aby bolo zatváranie oboch zásuviek veľmi tiché. Jeho kapacita je optimálna pre domáce použitie - pre šálky s priemerom až 90 mm a výškou až 110 mm. Každá zásuvka poskytuje priestor pre 5 espresso šálok (s priemerom 57 mm), 4 šálky na kávu (s priemerom 66 mm) alebo 6 cappuccino šálok (s priemerom 90 mm). Uzatvorený ohrievač zamedzuje úniku cennej tepelnej energie a chráni šálky pred prachom.

 

Nahriate šálky, keď ich práve potrebujete

Moderný ohrievač šálok je dôkazom eko-inteligencie s programovateľným zapnutím/vypnutím prístroja. Jednoducho sa prispôsobí Vašim potrebám, aby boli šálky nahriate v správny okamih, keď si budete chcieť vychutnať svoju rannú kávu. Ekologický prístup k životu azda ešte nikdy nebol taký nekomplikovaný

WE8_emo_Cr_CW_CC_LM_en_Office_eng_15115-500x500