JURA Filter Claris PRO smart +

Kód: JURA-25055
Neohodnotené
Značka: JURA
€34,80
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Káva pozostáva z 98 percent z vody. Voda najvyššej kvality je teda nevyhnutná na vytvorenie najlepšieho zážitku z kávy. S CLARIS PRO Smart+ JURA pokračuje v revolúcii vo filtrácii vody. Technológia vodného filtra zaisťuje plus v hygiene už v nádržke na vodu. S CLARIS PRO Smart+ zvýšite ochranu, bezpečnosť a životnosť vášho plnoautomatického kávovaru. Pre dokonalý pôžitok z kávy každý deň.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Filter CLARIS PRO Smart+ má na svojom spodnom konci kapsulu s prírodnými aktívnymi zložkami, ktoré stabilizujú vodu v nádržke a tým znižujú usadzovanie vodného kameňa na dne nádržky. Funguje to výlučne prostredníctvom prirodzeného pohybu vody v nádržke, ktorá plynule jemne prúdi cez kapsulu bez potreby ďalšej energie alebo špeciálneho mechanizmu. Rovnako ako predtým, horná časť filtra využíva iónovú výmenu a aktívne uhlie na prefiltrovanie presne takého množstva vody, ktoré je potrebné pre dokonalú šálku kávy na princípe up-flow.
 
Vďaka technológii RFID plne automatický kávovar rozpozná aj to, či je použitý filter a automaticky aktivuje príslušný režim. Priebežne zbiera informácie o využití filtra a hlási vyčerpanie kapacity. Nielenže je výmena filtra jednoduchšia ako kedykoľvek predtým, ale aj CLARIS PRO Smart+ dokáže ideálne rozvinúť svoju účinnosť.
 

Plus v hygiene a čistote

CLARIS PRO Smart+ dopĺňa osvedčený profesionálny princíp up-flow, o kapsulu s obsahom prírodných aktívnych zložiek. Plus: vďaka svojmu prirodzenému pohybu voda vždy ľahko preteká kapsulou, čím ju stabilizuje. To vedie k menšiemu počtu usadenín vodného kameňa a zaisťuje maximálnu čistotu v nádržke na vodu.
 

Vhodné pre akúkoľvek vodu z vodovodu

Vďaka inovatívnej receptúre sú filtre vhodné pre vodovodnú vodu kdekoľvek na svete. Vysoko účinný granulát filtruje uhličitan vápenatý vždy na optimálnu úroveň (aj pri nízkej tvrdosti vody) a znižuje hladinu škodlivých látok a látok poškodzujúcich chuť, ako je chlór - účinnejšie než kedykoľvek predtým. Zachováva si dôležité minerály a fluoridy, ktoré pomáhajú prenášať chuť. Optimálna stabilizácia hladiny uhličitanu vápenatého v nádržke na vodu v kombinácii s účinnou filtráciou pri príprave kávy zaisťuje optimálnu hygienu a kvalitu vody pre dokonalú arómu kávy.
 

Automatická detekcia filtra

JURA využíva modernú technológiu RFID na umožnenie dialógu medzi filtrom a automatickým kávovarom JURA. Každý kávovar JURA s inteligentným vodným systémom (I.W.S.®) automaticky rozpozná, kedy sa filter používa, automaticky sa prepne na prevádzku filtra a spustí preplachovanie. Ak sa kapacita filtra blíži ku koncu, automatický vám kávovar oznámi, že je potrebné filter vymeniť. Ak sa tak nestane, zariadenie aktivuje režim odvápňovania. Po správnom použití sa zobrazí výzva na odstránenie vodného kameňa - to je možné iba s odstráneným filtrom. Nesprávne manipulácie vyplývajúce z nedorozumení sú minulosťou.
 
Doprajte sebe a svojmu plnoautomatickému kávovaru JURA filter CLARIS PRO Smart+ a presvedčte sa sami o mnohých výhodách. Zažite jedinečnú hygienu a dokonalý pôžitok z kávy v novej dimenzii.

*Kompatibilný s nasledujúcimi prístrojmi: séria WE, X a GIGA II. generácia