JURA tablety na čistenie mliečneho systému s dávkovačom Click & Clean - 30 čistení

Kód: JURA-24158
Neohodnotené
Značka: JURA
€15,90
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

S dávkovačom Click & Clean 90g balenie mini tabliet, nahrádza dva roztoky na čistenie mliečnych ciest 250 ml - obsahuje dosť prostriedku až na 30 čistení

Detailné informácie

Podrobný popis

NOVÉ mini tablety 

Technológia jemnej mliečnej peny značky JURA umožňuje prípravu kávových špecialít ako latte macchiato, cappuccino, espresso macchiato alebo flat white na tej najvyššej úrovni. 

Aby sa aj z dlhodobého hľadiska zabezpečila vynikajúca kvalita mliečnych nápojov, JURA vyvinula nový prostriedok na čistenie mliečneho systému vo forme mini tabliet. Tie v spojení s programom automatického čistenia, veľmi efektívne odstraňujú mliečne tuky a bielkoviny. 

Mliečne cesty sú vďaka tomu neustále hygienicky čisté, čím je zaručený dokonalý výsledok - ľahká, vzdušná a jemne pórovitá mliečna pena

 

 

 

 

Click & Clean 

90g balenie mini tabliet, dva roztoky na čistenie mliečnych ciest 250 ml - obsahuje dosť prostriedku až na 30 čistení. 

Odmerku už nepotrebujete. Správnu porciu čistiaceho prostriedku pri každom použití, vám zabezpečí jednoduché stlačenie dávkovača.

 

 

 

Bez fosfátov

 

V spoločnosti JURA má dôraz na ekológiu rovnakú tradíciu, ako udržateľné využívanie zdrojov a energií. Preto JURA používa na výrobu mini tabliet zloženie, ktoré je výlučne bez fosfátov. 

Optimalizované zloženie zaručuje hygienu vášho mliečneho systému s certifikáciou TÜV a zároveň chráni životné prostredie.

 

Video návod na čistenie mliečnych ciest. 

Naskenujte QR kód, alebo kliknite na odkazjura.support/milk