JURA tablety na čistenie mliečneho systému - 30 čistení (náplň)

Kód: JURA-24157
Neohodnotené
Značka: JURA
€14,90
Vypredané
Môžeme doručiť do:
31.7.2024
Položka bola vypredaná…

90g nahrádza takmer dva roztoky na čistenie mliečnych ciest 250 ml, obsahuje dosť prostriedku až na 30 čistení. 

Detailné informácie

Podrobný popis

NOVÉ mini tablety  - náplň bez dávkovača

90g nahrádza takmer dva roztoky na čistenie mliečnych ciest 250 ml, obsahuje dosť prostriedku až na 30 čistení. 

 

Technológia jemnej mliečnej peny značky JURA umožňuje prípravu kávových špecialít ako latte macchiato, cappuccino, espresso macchiato alebo flat white na tej najvyššej úrovni. 

Aby sa aj z dlhodobého hľadiska zabezpečila vynikajúca kvalita mliečnych nápojov, JURA vyvinula nový prostriedok na čistenie mliečneho systému vo forme mini tabliet. Tie v spojení s programom automatického čistenia, veľmi efektívne odstraňujú mliečne tuky a bielkoviny. 

Mliečne cesty sú vďaka tomu neustále hygienicky čisté, čím je zaručený dokonalý výsledok - ľahká, vzdušná a jemne pórovitá mliečna pena

 

 

 

 

Click & Clean 

Odmerku už nepotrebujete. Správnu porciu čistiaceho prostriedku pri každom použití, vám zabezpečí jednoduché stlačenie dávkovača.

 

 

 

Bez fosfátov

 

V spoločnosti JURA má dôraz na ekológiu rovnakú tradíciu, ako udržateľné využívanie zdrojov a energií. Preto JURA používa na výrobu mini tabliet zloženie, ktoré je výlučne bez fosfátov. 

Optimalizované zloženie zaručuje hygienu vášho mliečneho systému s certifikáciou TÜV a zároveň chráni životné prostredie.