Prineste nám svoj kávovar do servisu

Nielen pravidelné domáce čistenie kávovaru sú dôležité, nesmiete však zabúdať aj na profesionálnu údržbu a servis. Našim zákazníkom poskytujeme odborný servis, opravu a odvápnenie kávovaru. 

Naši technici skontrolujú cez vstupnú diagnostiku automatický a pákový kávovar a zhodnotia či sa dá chybná súčiastka opraviť alebo je nutná výmena. Po kompletnom servise sa kávovar profesionálne odvápni. 

Základný cenník diagnostiky pákového a automatického kávovaru je 8,25 EUR bez DPH a cena diagnostiky vstavaného kávovaru je 19,90 EUR. Ak sa rozhodnete pre celkový servis kávovaru diagnostika je už zahrnutá v cene základného balíka (86 EUR bez DPH).

Aký kávovar môžem priniesť? 

Do servisu prijímame profesionálne pákové a automatické kávovary všetkých značiek okrem kapsulových kávovarov značiek KRUPS, NESPRESSO a DOLCE GUSTO. 

Koľko zaplatím a ako dlho trvá servis?  

Základná suma servisu je 14,90 EUR za 30 minút. Celková suma sa však závisí od použitého materiálu a času. Doba servisu kávovaru závisí od závažnosti problému. Doba servisu závisí od závažnosti problému a popr. doobjednaniu náhradných dielov. 

Pre viac informácií zavolajte na číslo 0911999054. 

servis kávovarov