Požičaj si u nás kávovar a poteš svojich hostí kvalitnou kávou

Máš v pláne zorganizovať rodinnú akciu, stretnutie so známymi alebo menšiu oslavu či svadbu? Chcete, aby vaši zamestnanci si počas teambuildingu alebo pozvaní hostia na konferenciu vychutnali dobrú kávu. 

Stačí prísť k nám a my vám poradíme s výberom vhodného kávovaru podľa typu spoločenskej akcie a počtu hostí. Pri výbere kávovaru je dôležité aj či máte zabezpečenú obsluhu, baristu alebo chcete, aby si hostia pripravovali kávu sami. 

Aké kávovary máte na prenájom? Malé automatické kávovary s jednoducho údržbou a prípravou základných typov káv ako espresso, lungo a horúca voda. Veľké automatické kávovary, ktoré vedia pripraviť aj cappuccino či latté. Pre väčšie oslavy zapožičiavame profesionálne pákové kávovary spolu s mlynčekom na kávu. 

Ako je to s cenou? Cena závisí od typu kávovaru, počtu dní na koľko si chcete kávovar prenajať a či si ho požičiavate cez pracovný týždeň alebo víkend. V cene prenájmu je zahrnutá montáž a zaškolenie našim technikom. Základná cena sa pohybuje od 20 EUR do 110 EUR. Cena závisí od typu kávovaru a počtu dní. 

V cene nie je zahrnutá káva. Preto odporúčame dokúpiť zrnkovú kávu BigBean alebo Musetti. 

 

krátkodob.prenájom