Eureka Mignon Single Dose

Kód: EUR-EME55B23MSI000000101
Neohodnotené
Značka: Eureka
ZADARMOZADARMO
Eureka Mignon Single Dose
€695
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Mignon Single Dose a je navrhnutý tak, aby v mlecom ústrojenstve nezostávala takmer žiadna káva - mlynček s extrémne nízkou retenciou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitný, tichý a komfortný mlynček renomovanej značky EUREKA s manuálnym dávkovaním a systémom ELR (Extremely Low Retention). Meníte často druh kávy? To nie je problém. S mlynčekom Eureka Mignon Single Dose pomeliete jeden druh kávy a potom môžete skúsiť zase inú. Extrémne nízka retencia zaistí, že nemusíte premlieť väčšie množstvo kávy pri zmene, alebo po dlhšom odstavení, napríklad ráno.

Ide samozrejme o tzv. fresh mlynček s priamym mletím. Hrubosť mletia sa nastavuje plynulo/bezkrokovo, tzv. stepless systém - bezkrokový (mikrometrický). Systém regulácie hrubosti mletia je patentovaný výrobcom Eureka. Ide o systém, kedy je hrubosť regulovaná spodným kameňom. Po údržbe a čistení je tak zachovaný nastavený stupeň hrubosti mletia.

Ďalej je mlynček vybavený systémom ACE = Anti-Clumps and Electrostaticity. Tento systém bráni prejavom zhlukov a pôsobeniu elektrostatiky.

Oproti bežným mlynčekom sú mlynčeky tohto radu veľmi tiché.

Hlavné prednosti:
  • ELR System (Extremely Low Retention) - ideálny náklon komory (15°) so správnym technickým riešením zaisťuje retenciu, ktorá sa veľmi blíži nule
  • Single Dose Hopper - jednodávková násypka na zrnkovú kávu s kapacitou 45 g, ktorá disponuje natáčacím kovovým štítom, ideálne zabraňuje "pop-corn" efektu (poskakovanie zŕn v násypke)
  • Dosing Cup - súčasťou balenia je dávkovací nerezový téglik (45g), ktorý je ideálny na presun mletej kávy do páky
  • Mignon Blow Up Cleaning - vďaka špeciálnemu systému Blow Up ("prefúknutie") môžete pripravovať ďalšiu porciu kávy s čistou mlecou komorou (bez zvyškovej kávy)
  • Diamond Inside - kombinácia motora a mlecích kameňov radu Diamond Inside, priemer kameňov 65 mm, zaisťuje vysokú produktivitu 2,3 - 3,3 g/s
  • Silent Technology - exkluzívne riešenie proti vibráciám zaisťuje veľmi tichý chod mlynčeka (rozdiel až 20 dB oproti bežným mlynčekom)
  • High Speed Maintenance - veľmi jednoduché a rýchle čistenie, uloženie kameňov je navrhnuté tak, aby čo najviac uľahčilo údržbu a čistenie
  • ACE System (Anti-Clumps and Electrostaticity) -tento systém bráni prejavom zhlukov a pôsobeniu elektrostatiky
  • Bezkrokový systém regulácie mletia - bezkrokový (mikrometrický) systém regulácia hrubosti mletia (patent EUREKA)
  • Drevené doplnky - súčasťou balenia sú aj dizajnové drevené doplnky v dubovom prevedeníí
Šírka
128 mm
Výška
321 mm
Hĺbka
260 mm
Hmotnosť
7,20 kg
Kapacita násypky
45 g
Príkon
320 W
Otáčiek za minútu
1 650
Priemer mlecích kameňov
65 mm
Dávkovanie
manuálne
Produkcia
2,3 - 3,3 g/s