Eureka Mignon Specialita

Kód: EUR-EME55B23M20T00N00251
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
1734 vyr 5264mignon specialita 15bl rosso ferrari
€399
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Mignon Specialita 55 Red

Mlynček na kávu od talianskeho výrobcu Eureka. Mignon Specialita ´55. je ideálny domáci mlynček a vhodný pre všetky druhy mletia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie :

Intuitívna dotyková obrazovka robí z každého mletia veľmi jednoduchú operáciu. Môžete rýchlo nastaviť dávku, naprogramovať jednu a dvojnásobnú dávku a nepretržité mletie. Na displeji sa zobrazí aj počítadlo dávok.
Vidlica hands-free je vhodná pre každý držiak filtra. Mletie spustíte položením portafiltra a jeho zatlačením dopredu, tým aktivujete tlačidlo, ktoré spúšťa mletie.

Mletie :

Mignon je univerzálny mlynček na kávu - môžete ním mlieť kávu pre rôzne spôsoby prípravy. Pre nastavenie hrubosti jednoducho otočíte mikrometrický regulačný gombík. Hoci je plynulý, má na ňom mierku, čo robí celý proces oveľa jednoduchším. Mletie je presné a konzistentné. Najdôležitejším prvkom sú mlecie kamene z ocele 55mm. Výsledok je približne 1,4 - 1,8 g / s pri mletí na espresso a 1,9 - 2,5 g / s hrubším nastavením na french press a moka.

Mignon je dobre navrhnutý a vybavený. Je k dispozícii v širokej škále farebných odtieňov. Telo je vyrobené z kovu, čo ho robí trvanlivým. Priehľadná plastová násypka môže pojať až 300 g zrnkove kávy.

 

Pridané vlastnosti:
- Motor s výkonom 310 W / 1350 ot / min.
- Systém ACE znižujúci hluk a elektrostatiku
- Silent Technology - v porovnaní s predchádzajúcou verziou je mlynček tichší
- Vyrobený v Taliansku

Značka: Eureka
Typ mlynčeka: automatický
Typ mlecích kameňov: oceľ  55 mm
Prevádzka mlecích kameňov: Mikrometrická regulácia

Zásobník na kávové zrná: 300 g
Šírka: 12 cm
Výška: 35 cm
Hĺbka: 18 cm

Príkon: 310 Watt

Hmotnosť : 5,6 kg