Gaggia New Classic EVO Black

Kód: GAG-886948114010
74 hodnotení
Značka: Gaggia
ZADARMOZADARMO
vyr 1091Gaggia Classic cierna
€439
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Gaggia New Classic je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v čierno-striebornom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie. Čerpadlo pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote maximálne 15 bar, výsledkom čoho je perfektné espresso s „crema naturale“.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kávovar pozostáva z vysoko kvalitných materiálov. Jeho vylepšené telo je perfektne opracované, robustné a zhotovené z leštenej nerezovej ocele. Je vybavený tradičným bojlerom Gaggia Classic, ktorý je rovnako ako telo vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Slúži na ohrievanie vody na kávu a produkciu pary.

Okrem toho kávovar disponuje priehľadným zásobníkom na vodu o objeme až 2,1 litra. Za zmienku stojí i to, že odkvapkávacia miska sa vyznačuje lepšou stabilitou. Nová nerezová plocha slúži na odloženie až 5 šálok. Zároveň zabezpečí aj ich nahriatie, pretože káva chutí najviac vtedy, keď sa servíruje v horúcom stave. Tak sa môžu naplno rozvinúť jej aromatické vlastnosti.

Stroj možno jednoducho ovládať pomocou troch klasických spínačov so svetelnými kontrolkami pre zapnutie/vypnutie, espresso a paru. Disponuje profesionálnou tryskou s dvomi dierkami, pomocou ktorej našľaháte mlieko pre dokonalé cappuccino v pohodlí domova.  Okrem toho vie zohriať aj vodu pre Váš čaj.

Je kompatibilný so všetkými PODmi E.S.E o priemere 44 mm.

Gaggia New Classic, to je synonymum prvotriednej kvality, spoľahlivosti a umenia prípravy dokonalej šálky kávy!

  • Tlak  
15barov
  • Výkon
1050W
  • Materiál
Nerez
  • Kapacita vodnej nádržky
2,1l
  • Rozmery
230x360x240mm
  • Hmotnosť 
8kg
  • Dĺžka napájacieho káblu 
1,4m
  •  Priemer sitka páky
58mm

 

 

Možnosti nápojov:

 

espresso

 

dvojité espresso 

 

horúca voda 

 

napenené mlieko