Brita filtračná kanvica Marella Memo MX 2,4l - biela

Kód: BRI-1039270
Neohodnotené
Značka: Brita
€21
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Filtračná kanvica Brita Marella v bielej farbe má celkový objem 2,4 l a využíva na filtráciu vody vodné filtre Brita Maxtra Pro

Detailné informácie

Podrobný popis

 Balenie obsahuje filtračnú kanvicu spolu s 1 vodným filtrom Brita Maxtra Pro Pure Performance.

 • jednoduché plnenie vďaka odklopnému viečku
 • ľahká výmena filtru
 • indikátor výmeny filtra Brita Memo

 

Filtračná kanvica Brita Marella, 2,4 l, biela s 1 vodným filtrom Brita Maxtra Pro Pure Performance

Moderná a štýlová kanvica Brita Marella na filtrovanie vody v bielom prevedení využíva vodný filter Brita Maxtra Pro. Má kompaktné rozmery, vojde sa do dverí chladničky. Objem kanvice je 2,4 l a objem prefiltrovanej vody je 1,4 l (objem spodnej časti kanvice). Vďaka technológii PerfectFit dôjde k optimálnemu prefiltrovaniu celej vody v hornej časti kanvice skutočne cez vodný filter (voda filter neobteká, ale preteká cez vnútrajšok filtra) počas 5 minút.

Kanvica má pohodlné držadlo a vďaka odklopnému veku môžete kanvicu palniť jednou rukou. Vďaka čiastočne transparentnej nálievke budete mať vždy prehľad o tom, koľko vody ešte môžete natočiť. Digitálny ukazovateľ Brita Memo za vás postráži dátum optimálnej výmeny filtra.

Výhody filtračnej kanvice Brita Marella

 • jednoduché plnení jednou rukou vďaka odklopnému veku
 • jednoduchá inštalácia a výmena filtra
 • výber z 2 druhov filtrov Brita Maxtra Pro (je možné používať filtre Brita Maxtra Pro Hard Water Expert alebo Pure Performance)
 • digitálny indikátor výmeny filtra Brita Memo
 • rýchla filtrácia: svieža a chutná voda kedykoľvek k dispozícii

Čistejšia, chutnejšia a svieža voda až na 4 týždne

Jeden filter je určený na prefiltrovanie 150 litrov vody alebo na 4 týždne používania - podľa toho, ktorá z podmienok uplynie skôr.

Filter Maxtra Pro Pure Performance využíva preverenú technológiu filtrov Brita Maxtra+ s inovovaným zložením. Účinnejšie vylepšuje chuť pitnej vody a zbavuje ju zápachu, organických i anorganických nečistôt. Filter obsahuje viac aktívneho uhlia, a preto účinnejšie odfiltruje chlór, herbicídy, pesticídy a zvyšky liečiv. Navyše je vybavený vysoko výkonnou filtračnou sieťkou, ktorá je 4× účinnejšie pri zadržovaní drobných častíc v porovnaní s filtrom predchádzajúcej generácie Maxtra+.

A0102755

Prírodná technológia - kokosové škrupinky

Filtre Brita Maxtra Pro Pure Performance i Hardwater Expert sú založené na rýdzo prírodnej technológii. Filtračná zmes filtra je tvorená ionomeničom v podobe syntetickej živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupiniek kokosových orechov. Telo filtra je z 50 % tvorené bioplastom a je možné ho recyklovať v rámci recyklačného programu Brita. Plast neobsahuje BPA a je určený pre trvalý s vodou.

Čo sa deje vo vnútri filtra?

 1. Veľmi jemné sitko zachytí hrubé častice (organické nečistoty), ktoré môžu pochádzať zo starších vodovodných potrubí

 2. Aktívne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívneho uhlia dôjde k výraznej redukcii látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody - predovšetkým chlóru, pesticídov a herbicídov, ktoré sa zachytia na poréznom povrchu mikročastíc aktívneho uhlia (Micro Carbon Pearls). Voda získa späť svoju čistú, sviežu a lahodnú chuť.

 3. Živica, ktorá akoby ionomenič redukuje uhličitanovú tvrdosť vody (vodný kameň), a tým chráni vaše spotrebiče a absorbuje ťažké kovy (olovo, meď).

 4. Veľmi jemná filtračná sieťka zachytí aj mikročastice (  30 µm)