Eureka Mignon Manuale

Kód: EUR-EMP50A23M20P00N00001
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
Eureka Mignon Manuale
€279
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

 

Eureka Mignon Manuale - 50 Matt black

Predstavujeme vám veľmi kvalitný mlynček renomovanej značky EUREKA s manuálnym dávkovaním, ktorý sa volá Eureka Mignon Manuale.

Je to tzv. fresh mlynček s priamym mletím do páky / portafilteru.

Hrubosť mletia sa nastavuje plynule / bezkrokovo, tzv. stepless systém. Bezkrokový (mikrometrický) systém regulácie hrubosti mletia je patentovaný výrobcom Eureka. Ide o systém, kedy je hrubosť regulovaná spodným kameňom. Po údržbe a čistení je tak zachovaný nastavený stupeň hrubosti mletia.

Ďalej je mlynček vybavený systémom ACE = Anti-Clumps and Electrostaticity. Tento systém bráni prejavom zhlukov a pôsobeniu elektrostatiky.

Ide o mlynček s manuálnym dávkovaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

Eureka Mignon je malý elektrický mlynček vyrobený spoločnosťou EUREKA, ktorá je lídrom v oblasti návrhu a výroby kávových mlynčekov. Vďaka vysokej kvalite, presnosti a spoľahlivosti nastavujú mlynčeky Eureka štandard kvality v oblasti mletia kávy vo viac ako 50 krajinách.

Vďaka patentovanej mikrometrickej technológii nastavíte mlynček pre perfektne namletú kávu, akú práve potrebujete, a to iba v niekoľkých krokoch. Mlynček melie a porciuje kávu priamo do páky kávovaru. Dávkovací systém je založený na princípe merania doby mletia.

Ďalšie informácie:

- mlecie kamene: Ø 50 mm ploché, kalená oceľ
- motor: otáčky za min. 1350, výkon 310 W
- plynulé mikrometrické nastavenie
- zásobník na zrná: 300 g
- dávkovanie: 5,5 g až 9 g
- rozmery (v x š x h): 350 x 120 x 180 mm
- hmotnosť: 5,6 kg