JURA Filter Claris PRO Smart Maxi ( X-line )

Kód: JURA-24146
Neohodnotené
Značka: JURA
€76,80
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Vďaka použitiu modernej technológie RFID dokáže kávovar komunikovať s filtrom a vie rozoznať, či ste vložili filter - a automaticky aktivuje vhodný režim.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentné filtre na vodu CLARIS PRO Smart MAXI 

Káva obsahuje až 98% vody. Voda najvyššej možnej akosti je preto pre skvelú chuť každej jednej šálky kávy nesmierne dôležitá. Filter CLARIS Pro Smart  Maxi od spoločnosti JURA predstavuje hotovú revolúciu v oblasti filtrácie vody. CLARIS Pro Smart Maxi odfiltruje  vodný kameň, chlór a tiež ťažké kovy. 

Vďaka použitiu modernej technológie RFID (vysokofrekvenčná identifikácia) dokáže  kávovar priebežne komunikovať s filtrom a vie tak rozoznať, či ste vložili filter, a automaticky aktivuje vhodný režim. Neustále zbiera informácie o filtri a upozorňuje používateľa na vyčerpanú kapacitu filtra. Táto funkcia nielenže výrazne uľahčuje výmenu filtra, ale sa zároveň stará o to, aby filter CLARIS Pro Smart Maxi fungoval vždy čo najefektívnejšie.

Vhodný pre všetky typy vody z vodovodu 

Filter CLARIS Pro Smart Maxi funguje na profesionálnom princípe vzostupného prúdu a filtruje vždy presne také množstvo vody, aké je práve potrebné pre prípravu. Vďaka použitiu revolučnej receptúry sú filtre bez problémov vhodné na filtrovanie vody z vodovodnej siete kdekoľvek na svete. Modifikované granule vždy v optimálnej miere odfiltrujú vodný kameň (aj vtedy, ak sa voda nevyznačuje vysokou tvrdosťou) a zredukujú úroveň škodlivých látok ešte efektívnejšie než doteraz. Vo vode však zostanú zachované minerálne látky a fluoridy, ktoré prispievajú k lepšiemu rozvinutiu aróm. Príkladná úprava tvrdosti vody a účinná filtrácia škodlivín sú zakaždým zárukou výdaja vody ideálnej kvality, ktorá tiež významne vplýva na dokonalú chuť kávy.

Pri správnej aplikácii filter CLARIS Pro Smart Maxi eliminuje potrebu odstraňovania vodného kameňa. Vďaka tomu sa obsluha kávovaru stane ešte ľahšou, čo ušetrí váš drahocenný čas. Čisté trubky, ohrevné prvky a čerpadlo bez výskytu vodného kameňa preukázateľné predlžujú životnosť automatických kávovarov.

Len originálne filtre CLARIS Pro Smart Maxi svojím zložením a prietokom presne vyhovujú potrebám a požiadavkám automatických kávovarov JURA. Keď si kupujete nový filter, vždy si všimnite, či disponuje pečaťou kvality značky JURA. Je to rada na nezaplatenie.

* CLARIS Smart Maxi bol vyvinutý pre nasledovné kávovary využívajúce inteligentný vodný systém (I.W.S.®): 

GIGA X8_GII. / GIGA X3_GII. /  X10 / X8 / X6

Kapacita filtra

Filtre CLARIS poskytujú optimálnu akosť vody pre prípravu dokonalých kávových špecialít. Kapacita filtra závisí od tvrdosti vody.

  • pri 1-10° dH: do 750l
  • pri 11-12° dH: do 600l
  • pri 13-15° dH: do 450l
  • pri 16-20° dH: do 300l
  • pri 21-25° dH: do 240l
  • pri 26-30° dH: do 200l