Brita filtračný zásobník na vodu Flow Memo 8,4l - modrá

Kód: BRI-1052805
Neohodnotené
Značka: Brita
€47,90
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Filtračný zásobník Brita Flow má celkový objem 8,4 l a využíva na filtráciu vody vodné filtre Brita Maxtra Pro. Predstavuje skvelé riešenie pre menšie kancelárie, alebo aj početnejšie domácnosti. Keď chcete mať kedykoľvek k dispozícii sviežu, chutnú a čerstvú filtrovanú vodu, je Brita Flow ideálnym riešením. Skončite s kupovaním a nosením balenej vody, filtrujte tú kohútikovú!

Balenie obsahuje filtračný zásobník Brita Flow spolu s 1 vodným filtrom Brita Maxtra Pro Pure Performance.

 • jednoduché plnenie vďaka posuvnému viečku
 • ľahká výmena filtru
 • indikátor výmeny filtra Brita Memo
 • XXL prevedenie s celkovým objemom 8,4 l
 • praktický kohútik pre ľahké dávkovanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračný zásobník na vodu Brita Flow, 8,4 l s 1 vodným filtrom Brita Maxtra Pro Pure Performance

Filtračný zásobník Brita Flow je svojou funkciou a technológiou filtrovania vody veľmi podobný filtračným kanviciam Brita, technológia filtrovania vody je založená na vodnom filtre Brita Maxtra Pro. Oproti klasickým filtračným kanviciam sa zásobník Brita Flow odlišuje výrazne väčším objemom - celkový objem je 8,4 litra a objem prefiltrovanej vody (spodná časť) je 5,2 litra. Je ideálny ako zásobník vody do chladničky, prípadne ako zdroj čistej a sviežej pitnej vody do kancelárie.

Vďaka technológii PerfectFit dôjde k optimálnemu prefiltrovaniu celej vody v hornej časti skutočne cez vodný filter (voda filter neobteká, ale preteká cez vnútrajšok filtra) počas 10 minút.

Filtračný zásobník jednoducho naplníte priamo z kohútika vďaka posuvnému viečku. S čiastočne priehľadnou nálievkou máte vždy prehľad o tom, koľko vody ešte môžete natočiť. Digitálny ukazovateľ Brita memo za vás postráži dátum optimálnej výmeny filtra.

Výhody filtračného zásobníka Brita Flow

 • jednoduché plnenie vďaka posuvnému veku
 • XXL prevedenie s celkovým objemom 8,4 l
 • jednoduchá inštalácia a výmena filtra
 • výber z 2 druhov filtrov Brita Maxtra Pro (je možné používať filtre Brita Maxtra Pro Hard Water Expert alebo Pure Performance)
 • digitálny indikátor výmeny filtra Brita Memo
 • rýchla filtrácia: svieža a chutná voda kedykoľvek k dispozícii

Čistejšia, chutnejšia a svieža voda až na 4 týždne

Jeden filter je určený na prefiltrovanie 150 litrov vody alebo na 4 týždne používania - podľa toho, ktorá z podmienok uplynie skôr.

Filter Maxtra Pro Pure Performance využíva preverenú technológiu filtrov Brita Maxtra+ s inovovaným zložením. Účinnejšie vylepšuje chuť pitnej vody a zbavuje ju zápachu, organických i anorganických nečistôt. Filter obsahuje viac aktívneho uhlia, a preto účinnejšie odfiltruje chlór, herbicídy, pesticídy a zvyšky liečiv. Navyše je vybavený vysoko výkonnou filtračnou sieťkou, ktorá je 4× účinnejšie pri zadržovaní drobných častíc v porovnaní s filtrom predchádzajúcej generácie Maxtra+.

A0102761

Prírodná technológia - kokosové škrupinky

Filtre Brita Maxtra Pro Pure Performance i Hardwater Expert sú založené na rýdzo prírodnej technológii. Filtračná zmes filtra je tvorená ionomeničom v podobe syntetickej živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupiniek kokosových orechov. Telo filtra je z 50 % tvorené bioplastom a je možné ho recyklovať v rámci recyklačného programu Brita. Plast neobsahuje BPA a je určený pre trvalý s vodou.

Čo sa deje vo vnútri filtra?

 1. Veľmi jemné sitko zachytí hrubé častice (organické nečistoty), ktoré môžu pochádzať zo starších vodovodných potrubí

 2. Aktívne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívneho uhlia dôjde k výraznej redukcii látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody - predovšetkým chlóru, pesticídov a herbicídov, ktoré sa zachytia na poréznom povrchu mikročastíc aktívneho uhlia (Micro Carbon Pearls). Voda získa späť svoju čistú, sviežu a lahodnú chuť.

 3. Živica, ktorá akoby ionomenič redukuje uhličitanovú tvrdosť vody (vodný kameň), a tým chráni vaše spotrebiče a absorbuje ťažké kovy (olovo, meď).

 4. Veľmi jemná filtračná sieťka zachytí aj mikročastice (  30 µm)