Dom Kávy, Logistická 6, Trnava. Po-Pi 8-16 hod

Delonghi

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Delonghi Magnifica S Smart Akcia Tip Kód: 725
  Delonghi Magnifica S Smart
  Skladom Značka: Delonghi

  Plnoautomatické espresso De'Longhi ECAM 250.33.TB Magnifica s tlakom 15 Barov a príkonom 1450 W ponúka 4 druhy prednastavených káv, ktoré si pripravíte 1 stlačením. Samozrejmosťou je aj individuálne nastavenie intenzity arómy a teploty vody nápoja. Oceníte intuitívny ovládací panel a pokročilý "Cappuccino systém" pre jednoduché napenenie mlieka. Kávové zrná si zachovajú svoju arómu v nádobe s kapacitou 250 g a mlynček na kávové zrná ponúka 13 nastavení. O čistotu sa postará odkvapkávacia tácka s vyberateľnou mriežkou a odnímateľná sparovacia jednotka. Energiu šetrí automatické vypnutie kávovaru. Farba: čierna - titán.

   

  AKCIA platí na vystavený kus 

  €379
 • dinamica Kód: 731
  Delonghi Dinamica Plus
  Skladom Značka: Delonghi

  Dizajn kávovaru kombinuje klasický tvar s moderným elektronickým ovládacím panelom. Kvalita celkového spracovania a jednotlivých materiálov je na vysokej úrovni, čo zaisťuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť. Chromované detaily príjemne ozvláštňujú zovňajšok a dodávajú kávovaru luxusný dojem. Najväčšou prednosťou tohto kávovaru je vysoký štandard kvality pripravovanej kávy. Pred samotným zahájením prípravy kávy môžete využiť vstavaný nahrievač šálok, ktorý zaistí že vaša káva bude mať za každých okolností tú správnu teplotu.

  €749
 • laspe Kód: 728
  Delonghi LaSpecialista
  Skladom Značka: Delonghi

  Doveďte svoju kávu k dokonalosti. Tým jediným krokom, ktorý vám predtým chýbal, bolo dokonale presné množstvo kávy. To vám teraz skontroluje technológia Sensor Grinding, ktorou sa môže pýšiť pákový kávovar so zabudovaným mlynčekom De´longhi EC9335.M La Specialista. Hneď po prvom dúšku sa do kávovaru absolútne zamilujete a už nebudete chcieť piť kávu nikde inde.

  €799

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom