BRITA ON TAP

Kód: BRI-1037405
Neohodnotené
Značka: Brita
€71 –16 %
2019 12 11 04 41 28 1024 768 12 15665529812019 packshot 1037421 00 tor ontap system asia pack product
€71 –16 % €59
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Vodný filter priamo na vodovodný kohútik s kapacitou 600 l. Jednoduchá montáž, digitálny odpočet, možnosť prepnutia na nefiltrovanú vodu a sprchu. 1 ks filtra je samozrejme súčasťou balenia. Čistá voda bez mikroplastov a pesticídov kedykoľvek otočíte kohútikom!

Detailné informácie

Podrobný popis

Brita ON TAP - Čistá voda pre váš zdravý život

Brita vodný filter na kohútik ON TAP odfiltruje z vody nečistoty a odstráni nežiadúci zápach pre zdravšiu a chutnejšiu vodu. Spoločnosť Brita predstavuje celosvetovo #1 vo filtrácii vody.

Výhody filtra Brita ON TAP

Filter na prírodnej báze výrazne redukuje v pitnej vode obsah olova a iných ťažkých kovov, chlóru (pre lepšiu chuť a vôňu), hormónov, herbicídov a pesticídov. Predstavuje ďalšiu hrádzu pred drobnými nečistotami - organickými i anorganickými, ktoré môžu byť prítomné v pitnej vode - napríklad mikroplasty či baktérie*.

Montáž zvládnete sami

Filter na kohútik si namontujete sami, bez nutnosti technických úprav vášho existujúceho kohútika či úpravy drezu.

* Nečistoty a kontaminanty, ktorých prítomnosť filter redukuje alebo odstraňuje nie sú nutne prítomné v pitnej kohútikovej vode. Filtračný systém Brita je určený výhradne na úpravu a vylepšenie už pitnej vody. Nemožno ho používať na premenu vody nepitnej na vodu pitnú. Prítomnosť dusíka ostáva nezmenená, preto nemožno filter Brita použiť na prípravu dojčenskej vody.

Balenie obsahuje:

 • filtračné zariadenie Brita ON TAP pre montáž na váš vodovodný kohútik
 • 1 filter s kapacitou 600 l

Jeden filter je určený na prefiltrovanie 600 litrov vody. Vďaka digitálnemu odpočtu presne viete, kedy ho bude potrebné vymeniť.

Brita ON TAP umožňuje jednoduchým spôsobom prepnúť na nefiltrovanú vodu, takže tou prečistenou neplytváte napríklad na umývanie riadu či rúk.

 • jednoduché prepnutie medzi 3 nastaveniami: filtrovaná voda, nefiltrovaná voda, sprcha
 • digitálny ukazovateľ  postráži optimálny dátum výmeny filtra 

Filter BRITA ON TAP – chutná voda kedykoľvek otočíte kohútikom

REDUKUJE:

 • mikroplasty a baktérie
 • ťažké kovy (napr. olovo)
 • pesticídy a herbicídy
 • hormóny
 • chlór
 • UDRŽUJE minerály (vápnik a horčík)
 • vylepšuje chuť a vôňu vody

Ako vodný filter Brita ON TAP funguje?

 • Ionomenič redukuje obsah ťažkých kovov ako je olovo
 • Aktívne uhlie redukuje chlór a ostatné látky, ktoré ovplyvňujú chuť a vôňu vody, ako napr. pesticídy a herbicídy
 • Membrány z dutých vlákien zachytávajú všetky čiastočky väčšie než 0,5 mikrometera ako mikroplasty a 99,9 % baktérií
 • Udržuje minerály ako sú vápnik a horčík
 
 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ NA VODOVODNÚ BATÉRIU

JEDNODUCHÁ VÝMENA VLASTNÉHO FILTRA

LED indikátor stavu filtru Smart Light pohlídá optimální datum výměny filtry.

Filter, určený priamo na vodovodný kohútik Brita ON TAP, umožňuje jednoduchým otočením páčky z pozície filtrovaná voda prepnúť na funkciu nefiltrovaná voda alebo nefiltrovaná voda – sprcha.


Vodný filter BRITA ON TAP je kompatibilný so štandardnými vodovodnými kohútikmi

Rýdzo prírodná technológia

Filtračná technológia filtrov Brita je založená na rýdzo prírodnej technológii. Korpus filtra je vyrobený z plastu, ktorý neobsahuje BPA a je určený na trvalý kontakt s vodou. Filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená ionomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívného uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupiniek kokosových orechov. Membrány z dutých vlákien zachytávajú čiastočky väčšie než 0,5 mikrometera.

Ako funguje filtrovanie vody s filtrom Brita ON TAP ?

Nefiltrovaná voda preteká cez filter. Jemné sito zachytí hrubé častice - organické nečistoty. Potom prichádza voda do styku so samotnou filtračnou zmesou, ktorá obsahuje primárne 2 zložky. Živica, ktorá čoby ionomenič absorbuje ťažké kovy (olovo, meď). Aktívne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívného uhlia dôjde k výraznej redukcii látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody - predovšetkým chlóru a pesticídov a herbicídov, ktoré sa zachýtavajú na poréznom povrchu mikročastíc aktívného uhlia (Micro Carbon Pearls). Membrány z dutých vlákien zachytia čiastočky väčšie než 0,5 mikrometera, čo sú mikroplasty a 99,9 % baktérie. Z kohútika potom vyteká voda, ktorá má zachované minerály ako sú vápnik a horčík. Vodný filter Brita ON TAP tak neslúži ako filter proti vodnému kameňu.

 

Súbory na stiahnutie