Brita filtračná kanvica Style LED - šedá

Kód: BRI-1039278
Neohodnotené
Značka: Brita
€23,90
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Filtračná kanvice na vodu Brita Style v sivej farbe využíva vylepšené filtre Brita Maxtra+ Pure Performance. LED indikátor stavu filtračnej patróny Smart Light. Balenie obsahuje filtračnú kanvicu spolu s 1 vodným filtrom Brita Maxtra+ Pure Performance.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračná kanvica Brita Style v sivom prevedení v sebe spája moderný nekomplikovaný dizajn najlepšou technológiou filtrovania vody od nemeckého výrobcu vodných filtrov s viac ako 50 ročnou tradíciou. Objavte prvotriedne inovácie, ako sú nová technológia filtrácie MicroFlow vyvinutá pre vodné filtry Brita Maxtra+ Pure Performance, ktorá redukuje obsah vodného kameňa, odstraňuje chlór, ťažké kovy, herbicídy, pesticídy aj zvyšky liekov. Výsledkom je tak ešte chutnejšia voda.
Celý objem hornej časti kanvice (1 l) sa prefiltruje počas 5 minút.
Hladké a oblé tvary sú nenáročné na údržbu - ľahko sa čistí, ergonomická rukoväť dobre padne do ruky a umožňuje pohodlnú manipuláciu aj s plnou kanvicou. Praktické silikónové pútko pre ľahké otváranie umožňuje obsluhovať kanvicu počas plnenia jednou rukou.
LED indikátor stavu filtra Smart Light vám pomôže postrážiť optimálny čas výmeny vodného filtra. Zohľadňuje nielen dobu používania filtra, ale aj množstvo prefiltrovanej vody. Režim semaforu (zelená, oranžová, červená) je veľmi intuitívny.

 

Kanvica na filtrovanie vody Brita Style je kompatibilná výhradne s novými vodnými filtrami Brita Maxtra+ Pure Performance a Brita Maxtra+ Hard Water Expert (predchádzajúcej generácie filtrov Brita Maxtra nie je s kanvicou kompatibilná).

Dodatočné parametre

Kategória: Brita filtre
Hmotnosť: 0.65 kg