Brita filter MAXTRAplus - PURE PERFORMANCE 6ks

Kód: BRI-1042551
Neohodnotené
Značka: Brita
€35,90
Vypredané
Môžeme doručiť do:
15.8.2024
Položka bola vypredaná…

Vodný filter Brita Maxtra+ Pure Performance (6ks) predstavuje najpokročilejšiu technológiu pre filtrovanie vody od nemeckého výrobcu s viac než 50 ročnou tradíciou a skúsenosťami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistejšia, chutnejšia a sviežejšia voda až na 24 týždňov

Jeden filter je určený na prefiltrovanie 100 litrov vody alebo na 4 týždne používania - podľa toho, ktorá z podmienok uplynie skôr. So dvoma filtrami  tak budete mať čistú, chutnú a sviežu čerstvo prefiltrovanú vodu až na 24 týždňov alebo až na 600 litrov vody.

Pre čistú, sviežu a chutnejšiu vodu

Filter využíva preverenú techonológiu filtrov Brita Maxtra+ s inovovaným zložením, ktoré ešte účinnejšie vylepšiuje chuť pitnej vody a zbavuje ju zápachu. Filter obsahuje väčšie množstvo aktívneho uhlia, a preto je účinnejší pri odflitrovaní chlóru, herbicídov, pesticídov a zvyškov liečiv.

  • optimálny filter pre lokality s mäkkou a stredne tvrdou vodou

Pokiaľ bývate v lokalite s tvrdou vodou, vyskúšajte vodný filter Brita Maxtra+ Hard Water Expert, ktorý je o 50 % účinnejší pri boji s vodným kameňom.

Technológia MicroFlow zaistí skutočne skvelú chuť vody. Vďaka filtrovanej pitnej vode pomocou filtračných patrónov Brita Maxtra+ Pure Performance získate čistejšiu, priezračnejšiu vodu​ s neodolateľnou chuťou. Filtrovaná voda je osviežujúca nielen studená, umožňuje plné rozvinutie arómy a chuti vašej kávy a čaju, je tiež ideálna pre zdravé varenie. Vaše spotrebiče chráni pred usadzovaním vodného kameňa, a tým predĺžuje ich životnosť (rýchlovarné kanvice, kávovary).

Pasuje do všetkých kanvíc BRITA

Filter BRITA Maxtra+ Pure Performance je kompatibilný so všetkými staršími kanvicami Brita, ktoré využívali pre filtrovanie vody predchadzajúcu generáciu filtrov Brita Maxtra. Nemusíte tak kupovať novú filtračnú kanvicu, aby ste mohli filtrovať vodu efektívnejšie.

Rýdzo prírodná technológia 

Filtračná technológia filtrov Brita Maxtra+ Pure Performance je založená na rýdzo prírodnej technológii. Korpus filtra je vyrobený z recyklovateľného plastu, ktorý neobsahuje BPA a je určený na trvalý kontakt s vodou. Filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe syntetickej živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupiniek kokosových orechov. 

Ako funguje filtrovanie vody s filtrami Brita Maxtra+ Pure Performance ?

Nefiltrovaná pitná voda vteká cez vstupný otvor do vnútra filtra. Jemné sito zachytí hrubé častice - organické nečistoty. Následne prichádza voda do styku so samotnou filtračnou zmesou, ktorá obsahuje primárne 2 zložky. Živica, ktorá ako iontomenič redukuje uhličitanovú tvrdosť vody (vodný kameň) a absorbuje ťažké kovy (olovo, meď). Aktívne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívneho uhlia dôjde k výraznej redukci látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody, predovšetkým chlóru a pesticídov, ktoré sa zachytávaju na poréznom povrchu mikročastíc aktívneho uhlia (Micro Carbon Pearls). Extra jemná mriežka na spodnej strane filtra zabraňuje prípadnému uvoľneniu drobných častíc filtračnej zmesi do už prefiltrovanej vody.