JURA ENA 4 Full Nordic White

Kód: JURA-00008
Neohodnotené
Značka: JURA
ZADARMOZADARMO
ena4fnwea15345 image3 min
€679
Vypredané
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Položka bola vypredaná…

Ako sa volá najjednoduchší recept na prípravu mimoriadnej šálky kávy? Odpoveď je jasná – JURA ENA 4. Ide o nový kompaktný jednošálkový plne automatický kávovar od spoločnosti JURA, ktorý má s kávou a jej prípravou bohaté skúsenosti. Stačí ochutnať. Ideálna voľba pre tých, ktorí si vystačia s čiernou klasikou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stlačte tlačidlo a užívajte si – tak jednoduché je ovládanie kávovaru JURA ENA 4. Predvoliť sa dajú tri úrovne arómy kávy a využiť môžete i mletú (napríklad pre prípravu bezkofeínovej kávy). V súlade s heslom spoločnosti JURA „káva čerstvo namletá, nie z kapsuly“ zabezpečuje mlynček AromaG3 obzvlášť rýchle mletie šetrné k aróme.

Inteligentný impulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakcie pre krátke špeciality a otvára nové rozmery arómy. Umožňuje tiež maximálnu možnú flexibilitu pri programovaní objemu šálky.

 

Káva čerstvo namletá, nie z kapsuly

Najlepšia kvalita kávy s novo vyvinutým inteligentným P.E.P.® pre väčšiu slobodu pri programovaní šálok.

JURA ENA 4

 

Rýchly

Dvakrát rýchlejší mlynček AromaG3 pre obzvlášť šetrné pomletie.

JURA ENA 4

 

Jednoduchý

Pôžitok stlačením tlačidla vďaka jednoduchému ovládaniu a funkciám predvoľby.

JURA ENA 4

 

Malý

JURA ENA 4 je široká iba 27,1 cm, vysoká 32,3 cm a hlboká 44,5 cm. Jednoducho ju kdekoľvek umiestnite. Zároveň ide o kávovar s čistým dizajnom. Vyznačuje sa jednoduchou eleganciou a valcovitou nádržkou na vodu s diamantovým vzhľadom.

JURA ENA 4

 

Možnosti vylepšenia

Doplnením kávovaru o JURA WiFi Connect si uľahčíte nastavenie jednotlivých nápojov - vďaka aplikácie JURA Operating Experience (J.O.E.®), ktorá je voľne dostupná k stiahnutiu / inštalácii na Google Play a v App Store, môžete s kávovarom komunikovať cez váš chytrý telefón alebo tablet. Ponúka rýchle a stabilné pripojenie. Jedná sa o voliteľné príslušenstvo, ktoré je možné samostatne dokúpiť.

 

Hlavné prednosti kávovaru JURA ENA 4:

  • kompaktné rozmery 27,1 x 32,3 x 44,5 cm (š x v x h)
  • 4 individuálne kávové nápoje – špecialista na čiernu kávu
  • nápoje stlačením jedného tlačidla, tzv. OneTouch
  • mlynček AromaG3 pre dokonalé, rýchle a k aróme šetrné pomletie VŽDY Z ČERSTVÝCH kávových zŕn
  • inteligentný impulzný extrakčný proces (P.E.P.®) pre dokonalé preparenie kávy (platí i pre krátke kávové špeciality ako je espresso a ristretto)
  • CLARIS Smart a inteligentný vodný systém (I.W.S.®), ktoré zabezpečujú dokonalú filtráciu presnej dávky vody a výmenu podľa skutočného používania, kávovar vďaka týmto filtrom nie je potrebné odvápňovať
  • variabilná sparovacia jednotka (6-10 g)
  • displej so symbolmi