Rancilio Silvia PRO

Kód: RAN-MSRB01-00
Neohodnotené
Značka: Rancilio
€1 359
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Položka bola vypredaná…

Silvia Pro je jednopákový espresso kávovar s technológiou duálneho bojlera určený pre domácnosť. Silvia Pro ponúka výkon, spoľahlivosť a tepelnú stabilitu pri príprave espressa. Rancilio Silvia kombinuje jednoduché ovládanie s ikonickým dizajnom. Regulácia teploty PID, digitálny displej a dva bojlery pre prípravu kávy a výdaja pary robia zo Silvie Pro ideálny prístroj pre skúseného domáceho baristu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojitý bojler

Elektronické ovládanie vody a nezávislá regulácia rôznych teplôt pri extrakcii kávy aj pri dodávke pary sú ľahko ovládateľné pomocou tlačidiel na displeji. Dva regulátory proporcionálne-integrálne odvodené (PID) - umiestnené v kotle na kávu a v novom parnom kotle - udržujú teplo konzistentné a stabilné a ponúkajú mimoriadne presnú teplotnú stabilitu.

Tepelná stabilita

Vďaka pôsobivej tepelnej stabilite prístroja sa Silvia Pro zaraďuje do špičkovej triedy komerčných kávovarov na espresso a ponúka mimoriadne presné dávkovanie espressa.

Výkonná parná tryska

Naparujte ako Pro - s vysokovýkonným dodávaním pary: cappuccino, macchiato a všetky mliečne nápoje na báze espressa sa dajú ľahko pripraviť pomocou krémovo napeneného mlieka. Trysku možno používať súbežne pri extrakcii kávy.

Digitálny displej

Na displeji sa zobrazujú úrovne teploty, časovač, upozornenie na hladinu vody a funkcia „prebudenia", ktorá môže stroj zapnúť v prednastavenom čase.

Vybavenie 

Vysoko kvalitná profesionálna konštrukcia s výkonnými komponentmi: ergonomický portafilter, izolované kotly, viacsmerná parná tyč z nehrdzavejúcej ocele, tácka na šálky a špeciálny kotol na kávu. Kvalitná technológia prípravy kávy spoločnosti Rancilio v kompaktných rozmeroch 25cm. Vo výbave sada adaptérov pre tobolky alebo kapsuly "Pod a Caps".

Rozmery 25 x 42 x 39 cm
Hmotnosť 20 kg
Hĺbka pracovnej plochy 140 mm
Nastaviteľné nožičky nie
Výška odkvapkávacej misky 80-90-100 mm
Maximálna výška pohára 80 mm / 90 mm
Vstavaná vodná nádržka 2 litre
Celkový výkon 1000 (120V) - 1300 (230V)
Frekvencia 50/60 Hz
Napätie 120 - 230 V
Kapacita hlavného bojlera 0,3 L
Kapacita parného bojlera 1 L