Aktuality

 

Naše hodnoty.

 

Sme zmierení s tým, že budeme pravidelne dostávať otázky ohľadom cien a ponúkaného sortimentu,

a preto:

Naozaj sa snažíme udržovať konkurieschopné ceny. Čast produktov a položiek si zadávame priamo do výroby u výrobcu a ostatné distribuujeme na základe riadnych distribučných zmlúv a transparentných partnerských dohôd.

Zastávame stratégiu Win-Win. O našich produktoch podávame vždy pravdivé informácie, so zákaznikmi a dodávateľmi komunikujeme vždy úprimne. Ponúkame kvalitné výrobky za férové ceny. Naším poslaním je šíriť osvetu dobrej kávy v rámci širokej verejnosti a poskytnúť možnosť nezávezne vyskúšať si naše produkty (kávovar, mlynček, úpravu vody apod. ) ešte pred samotným nákupom so zreteľom na Vaše správne rozhodnutie.

Radi sa s vami v Dome kávy porozprávame o vašej obľúbenej káve, o kávovare, ktorý máte alebo, aký práve hľadáte. Nebude vás to stáť nič a my vám radi ponúkneme šálku výborného espressa a možno pár užitočných informácií.

Predávame produkty a služby, o kterých vieme, že sú vysoko kvalitné a sme presvedčení, o ich funkčnosti a kvalite, ktorú dlhé roky využíváme.

Nie sme hypermarket a neponúkame produkty pochybnej kvality, len pre nízku cenu alebo masívnu reklamnú podporu.

Sme živý a tvoriaci organizmus, ktorý sa stále učí a rozvíja:

- študujeme svet kávy a dianie v ňom,

- hľadáme a dopĺňame do sortimentu nové zaujímavé produkty

- radi sa podelíme o naše skúsenosti a znalosti s našimi zákaznikmi a partermi

 

Vaše názory a odporúčania sú vítané, taktiež ako Vás radi osobne privítame v Dome kávy při šálke obľúbeného moku.

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie