KRUPS KP1A3B31 NESCAFÉ DOLCE GUSTO PICCOLO XS

Kód: KRU-2069669
Neohodnotené
Značka: Krups
€69,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023

Kapsulový kávovar Krups KP1A3B31 NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS sa pýši kompaktnými rozmermi, moderným dizajnom a profesionálnym výkonom s tlakom až 15 barov, vďaka ktorému si môžete vychutnávať viac ako 30 hermeticky uzavretý nápojov. Kávovar ponúka jednoduchú prípravu kávy prémiovej kvality s hustou zamatovou penou, pohodlné ovládanie, úspornú spotrebu energie a tiež ekologický režim, s ktorým sa kávovar automaticky vypne po 1 minúte nečinnosti. Príkon: 1340-1600 W. Farba: čierna.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krups KP1A3B31 NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS čierny

  • Kompaktný kapsulový kávovar
  • Moderný dizajn
  • Hermeticky uzavreté kapsule na viac ako 30 nápojov
  • Teplé a studené nápoje
  • Ekologický režim
  • Dvojročná záruka
  • Optimálny tlak 15 barov
  • Upozornenie na nutnosť odvápnenia

Káva presne podla vašej chuti

Extra kompaktný kapsulový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS je so svojimi rozmermi a moderným dizajnom navrhnutý tak, aby sa hodil do každej kuchyne. Je dostupný v 3 farebných vyhotoveniach. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu kaviarenskej kvality s hustou zamatovou penou.

Viac ako 30 nápojov

S hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte šálku s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť. Jednoducho vložte kapsulu, vyberte manuálnou páčkou teplú alebo studenú vodu a pripravte si za chvíľku jeden z viac ako 30 nápojov. Či už máte radi kávu malú alebo veľkú, čiernu alebo bielu. Využite výber medzi výrazným ristrettom, intenzívnym espressom, aromatickým lungom, plným grandom a nadýchaným cappuccinom, hebkým latte macchiatom, čajmi a lahodnými čokoládovými alebo osviežujúcimi studenými nápojmi.

Jednoduché ovládanie s tlakom 15 barov

Jednoducho vložte vami vybranú kapsulu a jedným pohybom manuálnej páčky pripravíte skvelý nápoj podľa svojej chuti. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu vysokej kvality s hustou zamatovou penou. 

Hermeticky uzavreté teplé aj studené nápoje

S hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť. Kapsulový systém NESCAFÉ® Dolce Gusto® je jediný na trhu, ktorý dokáže pripraviť teplé aj studené nápoje.

Ekologický režim

Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po 1 minúte nečinnosti. Keď nastane čas na odvápnenie kávovar vás o tom automatikcy informuje. Bezstarostné používanie vďaka dvojročnej záruke.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Krups sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

PARAMETRE PRODUKTU

Objem vodného zásobníka 800 ml
Maximálny prevádzkový tlak 15 bar
Automatické vypnutie Áno
Spôsob prípravy peny automatická
Typ kávovaru Kapsulové kávovary
Zásobník na použité kapsule Nie
Studené nápoje Áno
Polohovateľná tácka Nie
Automatické zastavenie nápoja Nie