JURA E8 Moonlight Silver (EB)

Kód: JURA-15336
Akcia Balík čerstvo upraženej kávy ako darček
Neohodnotené
Značka: JURA
€1 029
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2022

Perfektná kombinácia potešenia, všestrannosti a luxus  je charakteristika najnovšej generácie najúspešnejšieho modelu kávovaru JURA  E8. Pýšiť sa môže vylepšeným dizajnom a radom výhod, ktoré sa predtým vyskytovali iba v prémiovej triede. Za spomenutie stojí inovovaný proces čistenia mliečnych ciest, prvotriedna kvalita kávy vrátane baristických špecialít i moderný dizajn. Nie je šanca konkurovať  marketérom v službách tejto značky. Kvalita a inovácie, proste bez debaty.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Káva prvotriednej kvality

Profesionálny Aroma Mlynček zaručuje až o 12,2 %* viac arómy a konštantne vysokú kvalitu mletia, vďaka čomu sa môžete po celú dobu životnosti mlynčeka neustále tešiť z dokonalého rozvinutia chutí a vôní. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) zaručuje maximálnu silu kávy pre špeciality s minimom vody, inteligentné predhrievanie zas garantuje ideálnu teplotu hneď od prvej šálky.

Filter CLARIS Smart zabezpečuje optimálnu kvalitu vody, ktorá je vždy prísľubom dobrej chuti nápoja. Používanie filtra ešte nikdy nebolo jednoduchšie, pretože Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) automaticky zaregistruje používanie filtra.

 e8_eb_ms_15336_feature1

Parádna obsluha

Farebný 2.8" displej, šesť tlačidiel a kompletne nový koncept obsluhy s využitím umelej inteligencie sú tým najlepším predpokladom pre ozaj jednoduché ovládanie. Inteligentný algoritmus identifikuje individuálne preferencie a prispôsobí štartovaciu obrazovku tak, aby sa na nej zobrazovali vždy dve až štyri špeciality, ktoré používateľ najviac obľubuje. Nastavenia nápojov a ich pozície na obrazovke možno upravovať v súlade s osobnými preferenciami. Navyše môžete zobraziť alebo naopak ukryť názvy nápojov. Všetky relevantné informácie týkajúce sa kávovaru a tiež aktuálne údržbové pokyny sa zrozumiteľne zobrazujú na displeji v kokpite.


e8_eb_ms_15336_feature2


Čistenie mliečnych ciest na jedno stlačenie

Sofistikovaný proces čistenia mliečneho systému prebehne automaticky po stlačení príslušného tlačidla a trvá ozaj krátko. Aj výlevka sa vyznačuje mimoriadne ergonomickými vlastnosťami. Jej dizajn zabraňuje rozliatiu vody a dá sa pohodlne vyberať i jednou rukou.

E8_2020_det_MoS_Cont_milksycl_with-ssc_Office_29356-500x500


Harmonický dizajn

Kávovary JURA sú známe svojim čistým a expresívnym dizajnom. Akostné materiály a precízne remeselné spracovanie podčiarkujú prémiovú kvalitu najmodernejšej verzie E8. Už jej samotný vzhľad poukazuje na kvalitu, funkčnosť a dlhú životnosť. Mnohé detaily ako ryhovaná nádržka na vodu či akostný rošt na šálky s pochrómovaným povrchom dokonalo pasujú k čistému a harmonickému vzhľadu kávovaru E8.

e8_eb_ms_15336_feature4

 

Tlak   15 Barov  
Výkon 1450 W  
Materiál Termoplast  
Kapacita vodnej nádržky 1,9 l  
Rozmery 280x351x446 mm
Hmotnosť  9,6 kg  
Dĺžka napájacieho kábla  1,1 m  

 

 

   

Typy nápojov

   
espresso double  espresso 
espresso lungo double espresso lungo
cappuccino cappuccino Extra Shot 
Caffé barista  lungo barista
espresso doppio cortado  
espresso macchiato    
latte macchiato latte macchiato Extra Shot 
flat white  flat white Extra Shot
mliečna pena    
horúca voda