Jura E8 Piano Black (EB)

Kód: 1610
Neohodnotené
Značka: JURA
€1 049
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.1.2022

Perfektný kávovar JURA. Farebná obrazovka a smart režim. Optimalizovaný fluid systém, čistenie mliečnych ciest jedným dotykom. Dýza G2 na prípravu jemnej mliečnej peny. Vylepšenie chuti kávy vďaka zdokonalenému systému lúhovania, kávovar rozpoznáva prítomnosť filtra a sám sa správne nastaví,  Profesionálny Aroma Mlynček zaručuje až o 12,2 %* viac arómy a konštantne vysokú kvalitu mletia, vďaka čomu sa môžete po celú dobu životnosti mlynčeka neustále tešiť z dokonalého rozvinutia chutí a vôní. 17 druhov nápojov od maličkého ristretta po latte macchiato, espresso macchiato, alebo moderné flat white

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Káva prvotriednej kvality

Profesionálny Aroma Mlynček zaručuje až o 12,2 %* viac arómy a konštantne vysokú kvalitu mletia, vďaka čomu sa môžete po celú dobu životnosti mlynčeka neustále tešiť z dokonalého rozvinutia chutí a vôní. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) zaručuje maximálnu silu kávy pre špeciality s minimom vody, inteligentné predhrievanie zas garantuje ideálnu teplotu hneď od prvej šálky.

Filter CLARIS Smart zabezpečuje optimálnu kvalitu vody, ktorá je vždy prísľubom dobrej chuti nápoja. Používanie filtra ešte nikdy nebolo jednoduchšie, pretože Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) automaticky zaregistruje používanie filtra.

1

 

Parádna obsluha

Farebný 2.8" displej, šesť tlačidiel a kompletne nový koncept obsluhy s využitím umelej inteligencie sú tým najlepším predpokladom pre ozaj jednoduché ovládanie. Inteligentný algoritmus identifikuje individuálne preferencie a prispôsobí štartovaciu obrazovku tak, aby sa na nej zobrazovali vždy dve až štyri špeciality, ktoré používateľ najviac obľubuje. Nastavenia nápojov a ich pozície na obrazovke možno upravovať v súlade s osobnými preferenciami. Navyše môžete zobraziť alebo naopak ukryť názvy nápojov. Všetky relevantné informácie týkajúce sa kávovaru a tiež aktuálne údržbové pokyny sa zrozumiteľne zobrazujú na displeji v kokpite.

 

e8_eb_pb_15355_feature2

 

Typy nápojov

   
espresso double  espresso 
espresso lungo double espresso lungo
cappuccino cappuccino Extra Shot 
Caffé barista  lungo barista
espresso doppio cortado  
espresso macchiato    
latte macchiato latte macchiato Extra Shot 
flat white  flat white Extra Shot
mliečna pena    
horúca voda