JURA E4 Piano White

Kód: JURA-00014
Balík čerstvo upraženej kávy ako darček
Neohodnotené
Značka: JURA
€729
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2022

Ideálny plnoautomatický JURA kávovar štandardnej veľkosti pre každého, kto sa chce sústrediť na to podstatné: dokonalý pôžitok z kávy.

Detailné informácie

Podrobný popis

P.E.P.® - vylepšenie chuti kávy vďaka zdokonalenému systému lúhovania,

I.W.S.® - rozpoznáva prítomnosť filtra a sám sa správne nastaví,

Professional Aroma mlynček - O 12,2 % viac arómy a konštantne vysoká kvalita mletia počas celej životnosti

 

Pokiaľ ide o kávové špeciality z čiernej kávy, E4 ukazuje svoje prednosti naplno. Najnovšie technológie ako: Profesionálny Aroma mlynček, vylúhovacia komora 8. generácie s 3D technológiou extrakcie kávy, zaisťujú plnú arómu. Na výber sú tri intenzity. Intuitívne zobrazenie symbolov vedie priamo k cieľu jediným stlačením tlačidla. Funkcie dopĺňa príprava teplej vody.

Ako zásadný z hľadiska vlastností sa E4 prezentuje aj po dizajnovej stránke. Čistý dizajn a spracovanie s najvyššou presnosťou, podčiarkuje prémiovú kvalitu.

Najjednoduchšia obsluha

Maximum chuti, minimum úkonov. Cesta k pôžitku je len jedným stlačením tlačidla. Umožňujú to funkcie predvoľby pre osobné preferencie chuti. Jednoduchšie to už nemôže byť.

 

Inteligentní pulzný extrakčný proces (P.E.P.®)

JURA zdokonalila celý proces lúhovania pri príprave malých nápojov. Výsledkom je, že kávovar umožňuje pripraviť kávové špeciality, ako sú ristretto a espresso, s takou intenzitou a nebývalou paletou aróm, ako to doposiaľ nebolo možné.

Nová technológia P.E.P.© - svetová novinka, zaručuje optimálny čas extrakcie, čím zabezpečí kávu profesionálnej kvality.

Dlhší čas extrakcie je efektívnejší aj vďaka krátkym intervalom pulzovania. Takýto proces umožňuje všetkým arómam kávy plne sa rozvinúť. Pre rozdiel ktorý môžete vidieť i ochutnať.

 

Vylúhovacia komora 8. generácie

Stlačiť tlačidlo a vychutnať si pravý pôžitok z kávy – tak jednoducho je možné popísať ovládanie kávovaru ENA 4. Stupne intenzity sily kávy a možnosť použiť mletú kávu je možné nastaviť dopredu.

 

e4_ea_pianowhite_feature2

Vždy čerstvo pomletá káva

Základom dokonalého pôžitku sú vždy perfektné súčiastky. Spoločnosť JURA preto vo svojich kávovaroch používa iba vysoko akostné mlynčeky s nízkym opotrebením a dlhou životnosťou.

O 12,2 %* viac arómy a konštantne vysoká kvalita mletia počas celej životnosti mlynčeka – to sú hlavné charakteristické znaky nového „Profesionálneho aróma mlynčeka“.

*) Profesionálny Aroma mlynček v porovnaní s bežnými mlynčekmi

Zdokonalená geometria mlynčeka umožňuje dosiahnuť optimálnu mleciu krivku. Tým zabezpečí vyšší podiel jemných čiastočiek v mletej káve, čo je zárukou ideálneho rozvinutia chuti a vône kávy.

V kombinácii s vylúhovacou komorou 8. generácie a 3D technológiou extrakcie, je káva v šálke vždy čistá a prirodzená. E4 pripravuje aj dvojité kávy a to v dvoch cykloch. To znamená maximálnu arómu, keďže pre obe šálky je k dispozícii celé spektrum variabilnej vylúhovacej komory - od 5 do 16 gramov čerstvo pomletej kávy.

e4_ea_pianowhite_feature3

 

Teplá voda behom chvíľky

Ak chcete pre zmenu čaj, žiadny problém. Prípravu horúcej vody možno jednoducho spustiť pomocou otočného spínača a do šálky natečú za veľmi krátky čas až 3 dl.

e4_ea_pianowhite_feature4

 

Harmonický v dizajne

E4 má charakteristický dizajn plnoautomatických strojov JURA. Vyznačuje sa štíhlymi plochami a jasnými líniami. Čistý dizajn a spracovanie s najvyššou presnosťou, podčiarkuje prémiovú kvalitu tohto plne automatického kávovaru. Purizmus sa prejavuje aj vo výbere farieb. Zatiaľ čo celé telo je ponechané v striedmej klavírnej čiernej alebo bielej, chrómované akcenty zvýrazňujú dizajn a vytvárajú dokonalý výsledok.