Delonghi La Specialista Prestigio EC9355.M

Kód: DEL-8004399019942
7 hodnotení
Značka: Delonghi
€799
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023

Perfektný pákový kávovar Delonghi EC9355.M v novšej verzii Prestigio pôvodného modelu EC9335.M. Aktívny "Senzor mletia" zaistí vždy konzistentnú dávku namletej kávy pre jednoduché alebo dvojité espresso. Vďaka "Inteligentnej stláčacej stanici“ kávovaru La Specialista stačí jedno stlačenie bočnej páky smerom dole pre utlačenie kávy pod ideálnym tlakom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pákový kávovar De'longhi EC 9355.M 2.0 vám pripraví šálku kávy s chuťou pravého talianskeho espressa vďaka vlastnému integrovanému kónickému mlynčeku. Výkonný kávovar s tlakom čerpadla 19 barov a príkonom 1450 W je vybavený 2 nezávislými vykurovacími telesami: pre ohrev vody na kávu a pre horúcu penu na penenie mlieka. La Specialista má 3 prednastavené programy na rýchlu prípravu Espressa, Coffee alebo Americana.

Inovovaná parná tryska "MYLATTEART" zaistí primeraný objem pary pre našľahanie hodvábnej textúry s mikrobublinkami. Funkcia "MY" umožňuje nastavenie veľkosť nápoja podľa vlastnej chuti.

Technológia „Aktívnej kontroly teploty“ prístroja udržuje počas procesu varenia stálu teplotu vody a zamedzuje prípadným výkyvom, čím zaručuje najlepšiu extrakciu.

Kávovar v špecifickom a modernom prevedení je navyše vybavený praktickými vlastnosťami pre automatickú údržbu a udržiavanie čistoty spotrebiča.

 

 

Tlak  

19 bar

 

Materiál

kov

 

Príkon

1450 W

 

Kapacita vodnej nádržky

2 l

 

Rozmery

380x370x445 mm

Hmotnosť 

13,5 kg

 

Dĺžka napájacieho kábla 

1,7 m 

 

 

 

 

aktívna kontrola teploty 

 

 

nová tryska na horúcu vodu

 

 

aktívny preplach na zahriatie 

 

senzor zásobníka a nádržky na vodu

 

funkcia MY - možnosť nastavenia vlastnej kávy,

možnosť mletia podľa druhu praženia

 

možnosť programovať množstvo mletej kávy

 

alarm pri prehriati kávy