Delonghi DEDICA EC685 BK

Kód: DEL-2009803
Balík čerstvo upraženej kávy ako darček
1 hodnotenie
Značka: Delonghi
€169
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Pákové epresso DELONGHI Dedica EC685 BK vám jednoducho a rýchlo pripraví skvelú a kvalitnú kávu s nádhernou jemnou penou. K dokonalému spracovaniu prispieva aj Cappuccino systém. Kávovar má prispôsobenú vyberateľnú priehľadnú nádobku na vodu, ktorej objem je 1,2 litra. Tlak kávovaru je 15 barov. Praktická nahrievacia plocha na šálky udržiava optimálnu teplotu Vašich šálok, podobne ako v kaviarni. Spríjemnite si ráno so šálkou espressa alebo cappuccina.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pákove espreso De'Longhi Dedica EC685 BK

  • Príkon                                 
1450W
  • Objem zásobníka na vodu
1200 ml
  • Tlak   
15 barov
  • Odvápňovací systém
  • Počet teplotných nastavení
3
  • Farba
čierna

 

Elegantný dizajn

Pákové espresso De'Longhi Dedica EC685 BK vám padne do oka na prvý pohľad. Jeho najväčšou prednosťou je sofistikovaný matný čierny  kovový povrch. Espresso ponúka skvelú možnosť prípravy kávových nápojov s vynikajúcou chuťou i konzistenciou s chutnou penou na vrchu. Ich výroba pomocou kávovaru je veľmi jednoduchá a praktická a vy máte možnosť maximálneho pohodlia a jedinečnej chuti.

Výborný vzhľad, vysoký výkon

Tlak kávovaru je 15 barov. Je vybavený termoblokom, ktorý zaisťuje vysoký výkon, skvelú kvalitu a jednoduchosť používania. Disponuje funkciou Flow Stop, ktorá je prispôsobená na nastavenie veľkosti kávy. Pákové espresso De'Longhi má jednoduché a moderné tvary a jeho telo je veľmi úzke, má šírku iba 15 cm.  Kávovar je vhodný ako na mletú kávu, tak aj na E.S.E. pody. Súčasťou je aj odnímateľná nádrž na vodu s objemom 1,2 l.

Profesionálna kaviareň môže byť aj vo vašej kuchyni

Medzi skvelé vlastnosti kávovaru patrí príprava rôznych nápojov. Máte možnosť pripraviť si Cappuccino, vďaka systému, ktorý je prispôsobený na túto činnosť. Ďalším skvelým systémom je predhrievanie, čo znamená, že kávovar je vždy pripravený k použitiu. Pomocou kávovaru De'Longhi si môžete pripraviť aj horúcu vodu na čaj.

Lahodná mliečna pena

Espresso kávovar je vybavený klasickým peničom mlieka, ktorý baristi nazývajú „Pannarello“. Pracuje pomocou pary a ponára sa do mlieka na prípravu mliečnej peny. Odhaľte v sebe skrytého baristu pri príprave skvelých mliečnych špecialít tradičným spôsobom!

Ohrievač šálok

Táto funkcia umožňuje nielen odkladať šálky a poháre na espresso priamo na vrchnú časť kávovaru, ale zároveň ich predhrieva, čím prispieva k lepšiemu rozvinutiu arómy a zaručí krémovú vrstvu, ktorá vydrží dlhšie.