Delonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

Kód: DEL-2095998
Neohodnotené
Značka: Delonghi
€749
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023

Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus v čiernej farbe s 1800 ml zásobníkom na vodu. Ponúka 13 prednastavených nápojov a 13 stupňov jemnosti mletia.

Detailné informácie

Podrobný popis

De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus

  • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
  • Automatický systém napeňovania mlieka
  • Osobné nastavenie kávy a uloženie do My Menu
  • Farebný dotykový displej
  • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
  • Tlak čerpadla: 19 barov

De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy. Kávovar pripraví váš obľúbený nápoj jednoduchým stlačením tlačidla. Aby však bola káva pripravená vždy podľa vašej chuti, funkcia "my" umožní upraviť veľkosť, arómu, pomer kávy a mlieka a následne uložiť do pamäti prístroja. V nastavení je tiež možnosť zvoliť požadovanú teplotu vody pre prípravu nápoja.

Kvalitný oceľový mlynček

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom k získaniu tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De´Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú tak presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú i profesionálni baristi! Naviac vďaka tzv. "Tubeless Systému" sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo zomletej kávy.

Správna teplota vody

Pre dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De´Longhi vybavené systémom "Termoblok" s vysoko presným elektronickým ovládaním. Dve topné telesá pracujú nezávisle od seba, jedno zabezpečí optimálnu teplotu vody na prípravu kávy, a to druhé paru na napenenie mlieka. Výhodou je taktiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého systému.

Odnímateľná sparovacia jednotka

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. jednotka vylúhovača, ktorá dávkuje čerstvo zomletú kávu tak, ako by to vykonával profesionálny barista. Patentovaná jednotka vylúhovača De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa zvoleného nápoja. Naviac je vyberateľná, aby bolo možné, ju aspoň jedenkrát v mesiaci opláchnuť pod tečúcou vodou, bez nutnosti používať chemické čistiace prostriedky.

Intuitívne ovládanie 

Vďaka veľkému dotykovému displeju s rozlíšením 3,5" je používanie kávovaru jednoduché a intuitívne. Interaktívny panel a menu v slovenskom jazyku vás jednoduchým spôsobom prevedú celým procesom prípravy kávy a všetkými krokmi spojenými s údržbou kávovaru. Funkcia "Smart One Touch" riadi nápoje podľa intenzity používania, takže váš obľúbený nápoj máte vždy po ruke.

Krémová mliečna pena

Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. Dokonca si môžete vybrať jeden z troch stupňov napeňovania - horúce mlieko, stredná pena alebo hustá pena. LatteCrema systém si poradí i s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Pre jednoduchšiu údržbu a čistenia mliečneho systému je karafa vybavená funkciou - automatické čistenie, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho môžete všetky súčasti karafy umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas a budete mať istotu, že karafa je dokonalo čistá.

Vlastné nastavenie kávy

Kávovar pripraví váš obľúbený nápoj jednoduchým stlačením tlačidla. Aby však bola káva pripravená vždy podľa vašej chuti, funkcia "my" umožní upraviť veľkosť, arómu, pomer kávy a mlieka a následne uložiť do pamäti prístroja. V nastavení je tiež možnosť zvoliť požadovanú teplotu vody pre prípravu nápoja.

Užitočné funkcie

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška adaptéru, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressa zároveň, čo ušetrí čas. V kávovare je taktiež možné použiť vopred zomletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali horúce dlhší čas, disponuje kávovar praktickou funkciou nahrievania šálok. Vďaka funkcii "Štatistika" si môžete jednoducho overiť koľko káv a mliečnych nápojov ste na kávovary pripravili.

Automatické procesy čistenia

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví sa tak kávových usadenín. Kávovar ohlasuje odvápňovanie a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápňovania vášho kávovaru. Časti kávovaru je možné taktiež umývať v umývačke riadu.

Automatické vypnutie

Funkcia automatického vypnutia umožňuje šetriť energiu a starostlivosť o životné prostredie, i keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden z piatich dostupných intervalov, po uplynutí zvoleného intervalu sa kávovar automaticky prepne do pohotovostného režimu.

PARAMETRE PRODUKTU

 

Objem vodného zásobníka                                 1800 ml

Objem nádobky mlieko                                         600 ml

Objem nádoby na kávové zrná                              300 g

Smart (ovládanie mobilom) show_tooltip                 Nie

Prednastavené programy                                        Áno

Cappuccino 1 tlačidlom                                            Áno

Počet užívateľských profilov                                     1

Počet prednast.nápojov                                            13

Mletá káva                                                                áno

 

Farba     čierna

Šírka      23.6 cm

Výška    34.8 cm

Hĺbka     42.9 cm

Hmotnosť           9.5 Kg

 

Funkcie

Časovač                                 Áno

Odvápňovací systém             Áno

Automatické vypnutie            Áno

Typ kávovaru     Espresso - plnoautomat